دوشنبه، 20 آبان 1398 - 23:25

هواشناسی البرز:

مردم از تردد بی‌مورد خوداری کنند

مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که با توجه به وارونگی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها افراد آسیب‌پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی از تردد در فضای باز و حضور در سطح شهر خودداری کنند.

کرج – امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ منصور رحمانیان عصر دوشنبه اظهار داشت: به دلیل پایداری جو و نیز وجود چندین لایه وارونگی دمایی در سطوح پایینی، تجمع غبار و افزایش آلاینده‌ها را در شهرستان های استان خواهیم داشت.

رحمانیان آغاز آلاینده‌ها را از امروز دوشنبه اعلام کرد و بیان داشت: این وضعیت تا چهارشنبه هفته جاری در استان البرز ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: به مردم البرز توصیه می‌شود از انجام هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود خودداری کرده و از خروج غیر ضروری از منزل و تردد بی‌مورد در معابر شهری بپرهیزند.

رحمانیان تاکید کرد که افراد آسیب‌پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی از تردد در فضای باز و حضور در سطح شهر خودداری کنند و در منزل استراحت کنند.

وی همچنین از ورزشکاران و شهروندان خواست از از هرگونه فعالیت فیزیکی و ورزشی از جمله دویدن، پیاده‌روی و سایر فعالیت‌های ورزشی هوازی، خودداری نمایند.

از ابتدای هفته گذشته تاکنون  میزان آلودگی هوا  در استان البرز افزایش یافته است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2273


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise