سه‌شنبه، 28 آبان 1398 - 02:07

لایحه رتبه‌بندی معلمان هفته آینده به مجلس ارائه می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق گفته وزیر آموزش و پرورش قرار است لایحه رتبه بندی معلمان تا هفته آینده به مجلس ارائه شود.

کرج - امید بانوان؛ مهر نوشت؛ محمد جواد ابطحی در تشریح جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: در این جلسه پرونده تخلفات تحصیلی حسین فریدون در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به گزارشی که در این باره ارائه شد، برای ما محرز شد که فریدون تخلفات تحصیلی بسیار زیادی داشته از جمله آنکه معدل خود را اشتباه عنوان کرده است و در کل مشخص شد که وی بسیاری از ضوابط و قواعد را در دوران تحصیلی خود بویژه در مقطع دکترا رعایت نکرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز این کمیسیون حضور یافت و مباحثی با حضور وی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ابطحی با اشاره به اینکه وزیر آموزش و پرورش گزارشی درباره موضوع رتبه بندی معلمان به نمایندگان ارائه کرد، اظهار داشت: متاسفانه تاکنون دولت لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه نکرده است اما امروز وزیر آموزش و پرورش به نمایندگان وعده داد که این لایحه تا هفته آینده به مجلس ارائه می شود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2294


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise