دوشنبه، 04 آذر 1398 - 16:39

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز؛

مراد مالمیر مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج شد

سالار قاسمی در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج، ضمن تبریک هفته بسیج گفت: آموزش و پرورش مادر اصلاحات و مبنای توسعه در جامعه است و این مسئله با مدیران تحول گرا، اخلاق محور با روابط انسانی گسترده محقق خواهد شد.

کرج - امید بانوان؛ پانا نوشت؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در مورد اینکه آموزش و پرورش محور توسعه است و محور آن مدیران خواهند بود، تصریح کرد: رئیس آموزش و پرورش آیینه تمام نمای آن ناحیه و منطقه است،که با کردار، گفتار و منش خویش می‌تواند مشکلات و مسائل را حل کند چون بازوان اجرایی و اتاق فکر آموزش و پرورش روسای آن هستند که با همدلی بین تمام اعضاء کارها به نحو احسن انجام خواهد شد.

قاسمی اظهار داشت: سه ضلع اصلی برای موفقیت هوش، انرژی و صداقت است که مدیران آموزش و پرورش با توجه به این سه ضلع و داشتن صداقت در امور منشأ تحولات بزرگی در جامعه باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز افزود: گذشته چراغ راه آینده است و هنرمدیران این است که برای آینده کسب تجربه کنیم و به نوعی با این تجربه ها فرصت سازی کنیم نه فرصت سوزی .

او بیان کرد: آموزش و پرورش نیازمند مدیران و آدم‌هایی با منش بلند، ظرفیت بالا و صبور درانجام اموراست که در اصل عصاره یک معلم و مدیر به شجاعت ،صداقت او خواهد بود.

قاسمی با بیان اینکه می بایست جلسات تودیع و معارفه یک کلاس درس باشد نه یک نمایش و اجرای شغل یادآور شد: خوشا به حال مدیرانی که در طی مدیریت خود در طاعت خالق و در خدمت مخلوق هستند و از زحمات جناب قاسم پوستین دوز در طی مدیریت خود در آموزش و پرورش ناحیه چهار تقدیر و تشکر می‌کنم .

در مجموعه بزرگ آموزش و پرورش شاهد چهره‌های با تجربه هستیم

محمد جوادکولیوند، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مراسم در خصوص اصلاح قیمت بنزین و اغتشاشات اخیر گفت: از سال 94 اصلاح قیمت بنزین و گازوئیل در اختیار دولت قرار گرفت ولی مقارن با انتخابات دوره دوم ریاست جمهوری بوده و هیات دولت و کشور افزایش قیمت در این برحه ی زمانی را به صلاح جامعه و مردم نمی‌دانستند.

او در خصوص اصلاح حامل‌های انرژی در سال 96 گفت: مجلس به دلیل مدیریت کردن مسائل اقتصادی در این سال ، جهش قیمت‌ها را فشار اقتصادی بر مردم دانست و در سال 97 و 98 بودجه مربوط به اصلاح حامل‌های انرژی در مجلس و دولت مورد بحث‌های متعددی قرار گرفت؛ لذا در جلسه‌ای که بین سران قوا تشکیل شد، مصوبه‌ای مبنی بر افزایش قیمت بنزین شکل گرفت که مورد تائید مقام معظم رهبری قرار گرفت و با تائید ایشان آرامش در کشور به وجود آمد ولی می‌توانستیم با برنامه‌ریزی وافزایش پلکانی سالانه حدود 20 در صد در نرخ حامل‌های انرژی شاهد این اتفاقات اخیر در کشور نباشیم.

نماینده مردم کرج خاطر نشان کرد: با توجه به اتفاقات اخیر مشخص شده است عوامل بیگانه از چند وقت گذشته با تشکیل تیم و گروه‌های مختلف و آموزش‌های لازم و متعدد و مسلح کردن این مجموعه‌ها اهداف بسیار پلیدی در مورد این نظام داشتند که با هوشیاری نیروهای انتظامی، سپاه، بسیج، مردم و کسانی که در این مسیر کمک کرده‌اند، نگذاشتند کشور دچار آسیب جدی شود .

کولیوند افزود: در مجموعه بزرگ آموزش و پرورش شاهد چهره‌های با تجربه هستیم که در مسیر چهل ساله انقلاب اسلامی همیشه همراه نظام بوده و شبانه روز در اقصا نقاط ایران زحمت کشیده‌اند و جناب پوستین‌دوز در بیش از چهار سال مدیریت خود در آموزش و پرورش ناحیه چهار مدعی این مطلب است .»

او بیان کرد: مدیری که در مسیر کارش شجاعت، تدبیر و برنامه‌ریزی داشته باشد، در مواجه با مشکلات و موانع می‌تواند با سعه صدر از مشکلات عبور کند.

شایان ذکر است، طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز ضمن تجلیل از خدمات چندین ساله قاسم پوستین‌دوز مدیر سابق آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج، مراد مالمیر به عنوان مدیر جدید این ناحیه معرفی شد.

مالمیر که از مدیران خوشنام و با سابقه آموزش و پرورش استان البرز است پیش از این معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان را بر عهده داشت.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 2362


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise