یکشنبه، 10 آذر 1398 - 12:35

با تخصیص 20 میلیارد ریال اعتبار از سوی مدیریت شهری کرج؛

شهرک ترافیک در مرکز استان البرز احداث می‌شود

با حمایت مدیریت شهری کرج و تخصیص مبلغی در حدود 20 میلیارد ریال اعتبار، فرماندهی پلیس راهور البرز با تملک زمین مورد نیاز نسبت به احداث شهرک ترافیک اقدام می‌نماید.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سرهنگ شرق فرماندهی پلیس راهور استان البرز صبح امروز (یکشنبه 10 آذر) مهمان صد و هفتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج بود و طی آن لایحه حمایت 17 میلیارد ریالی مدیریت شهری از این فرماندهی جهت تملک زمین مورد نیاز برای ساخت شهرک ترافیک به صورت دو فوریت مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء تصویب شد.

فرمانده پلیس راهور البرز در این جلسه تعامل مدیریت شهری کرج با پلیس را ارزنده توصیف کرد و گفت: در شهرک ترافیک که اعتبار ساخت آن از منابع ملی تامین شده است، کلیه خدمات تخصصی از جمله تعویض پلاک یا ارائه گواهینامه‌های تخصصی و ساماندهی آموزشگاه‌های رانندگی ارائه می‌شود؛ درحالیکه  هم اکنون شهروندان برای دریافت هر یک از این خدمات باید روانه بخش‌های مختلف استان شوند.

حسین محمدی و سارا دشت گرد از اعضای شورای اسلامی شهر کرج تاکید کردند که با توجه به روح خدمت‌رسان شهرک ترافیک، انتظار می‌رود که اداره کل راه و شهرسازی البرز در ازای واگذاری زمین هزینه کمتری دریافت کند کند.

فرج اله ایلیات دیگر عضو شورا در پاسخ تاکید کرد که چنانچه هر یک از نهادهای دولتی نیت واگذاری زمین به دیگر ارگان دولتی جهت تامین سرانه‌ها و تاسیسات خدماتی را داشته باشد، قیمت آن بر اساس قیمت منطقه‌بندی محاسبه می‌شود و قانوناً امکانی برای واگذاری رایگان آن وجود ندارد.

در نهایت و پس از مباحث فراوان، دو فوریت این لایحه تصوبب شد.

کدخبر: 2442


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise