سه‌شنبه، 19 آذر 1398 - 18:48

عضو شورای شهر کرج:

پژوهش راس برنامه‌های اجرایی باشد

عضو شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری و شورای شهر پژوهش را در راس برنامه‌های عملی و اجرایی خود قرار دهد.

کرج - امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛ سارا دشت گرد در بازدید از غرفه مدیریت شهری در ششمین نمایشگاه هفته پژوهش اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری پژوهش را در برنامه‌های عملی و اجرایی خود بگنجاند.

وی با بیان اینکه آگاهی عموم شهروندان از نیازهای مدیریت شهری در حوزه‌های علمی، پژوهشی و فناوری در دستور کار قرار دارد، افزود: با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی شهروندان را از این نیازها آگاه می‌کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه باید از آخرین دستاوردها در اداره امور شهری استفاده کنیم، یادآور شد: این آمادگی نیز باید وجود داشته باشد که قبل از ظهور موضوعات جدید در حوزه فناوری بتوانیم آن‌ را پیش بینی کنیم.

دشت‌گرد بیان کرد: موضوع دیگری که باید به آن توجه شود موضوعات پژوهشی نمایشگاه سال آینده است، اعتقاد دارم این موضوعات از هم اکنون باید به ما ارائه شود تا وقت کافی برای نمایش پروژه‌هایی که در طول سال روی آن سرمایه‌گذاری می‌شود، فراهم شود.

این عضو شورا خاطرنشان کرد: نکته دیگری که باید مود توجه قرار گیرد سود بردن از فضای رسانه‌ای برای اعلام نیازهای حوزه مدیریت شهری است که باید از این محیط به ویژه در حوزه دانش و پژوهش و فناوری استفاده کنیم.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2513


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise