پنجشنبه، 21 آذر 1398 - 00:35

آغاز به کار دومین دوره جشنواره فیلم البرز بانو

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از آغاز دومین جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو در استان البرز خبر داد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز؛ آئین رونمایی از پوستر «البرز بانو» با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز و جمعی از بانوان استان البرز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.

مریم اسماعیلی‌فرد در این مراسم با بیان اینکه دومین دوره جشنواره فیلم البرز بانو با هدف معرفی زنان شاخص و توانمند استان البرز آغاز به کار کرد، اظهار داشت: این جشنواره با هدف معرفی زنان شاخص و توانمند استان البرز برگزار می‌شود تا با نگاهی دوباره به زنان موفق و شاخص اطراف خود این افراد را شناسایی و به عنوان الگو از دستاوردهای آنان استفاده کنیم.

اسماعیلی فرد با اشاره به برگزاری جشنواره در 5 بخش، به معرفی هر محور پرداخت و گفت: هناء بانو «معرفی فعالان عرصه تولید ملی»، ماه بانو «معرفی زنان فعال در حوزه ایثار، فداکاری، مسئولیت اجتماعی»؛ مهر بانو «معرفی مادران و همسران موفق»، فخربانو «معرفی افتخارآفرینان عرصه علم و دانش، ورزش، هنر و ...» و دولت زنان، معرفی بانوان کارمند در حوزه‌های مختلف دولتی و کارآمد 5 محور اصلی این جشنواره هستند.

اسماعیلی فرد تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در این پنج محور فیلم کوتاه بسازند و در سایتalborzbanou.com   بارگذاری کنند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز، افزود: برای منتخبین هر یک از این بخشها جوایز ارزشمندی با حمایت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج، اداره کل بهزیستی، اداره کل ارشاد و حوزه هنری در نظر گرفته شده است .

وی افزود: به برنده اثر اول حرفه‌ای هر بخش ۴ میلیون تومان، اثر اول آماتور هر بخش ۲ میلیون تومان و تندیس و دپیلم افتخار در بخشهای کارگردانی، فیلمبرداری، فیلم نامه و تدوین اهدا می‌شود.

اسماعیلی‌فرد در پایان ابراز امیدواری کرد با نگاه بهتر به اطرافیان و شناسایی بانوان موفق و ارزشمند البرز گام موثری در تجلیل از بانوان استان البرز برداشته شود.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 2516


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise