سه‌شنبه، 03 دی 1398 - 16:31

خانم سوپرمانکن و دختران الهام‌بخش + عکس

جی‌جی حدید که یکی از معروف‌ترین و پردرآمدترین مدل‌های جهان است به‌عنوان سفیر یونیسف به سنگال سفر کرد.

کرج - امید بانوان؛ ایران آرت نوشت؛ اغلب جی‌جی‌حدید را همراه با سلبریتی‌ها و طراحان لباس می‌بینیم، اما او که سفیر یونیسف نیز می‌باشد، در چند روز اخیر، مشغول دیدن از سازمان‌های مرتبط با امور زنان و کودکان در سنگال، کشوری در غرب افریقا بود.

جی‌جی‌حدید با اندکی دور شدن از دنیای مد و لباس، به عنوان سفیر یونیسف از تسهیلات و امکانات مرتبط با زنان و کودکان در آفریقا دیدن کرد.

در حالی که خواهر او «بلا» در سانت‌بارتس بود، جی‌جی ۲۴ ساله روز سه شنبه در مرکز جوانات کولدا به سر می‌برد، او با اعضای انجمن جوانانی که به تازگی کارگاه امور دیجیتال و خلاقانه را در مدت ۱۲ روز تکمیل کرده بودند، دیدار کرد؛ دخترانی که درباره فیلم، پادکست و ساخت اپلیکیشن‌ها چیز‌های زیادی آموخته و حتی با چگونگی ساخت برنامه‌های اتوماتیک و برنامه نویسی نیز آشنا شده اند.

جی‌جی حدید این دختران را بی اندازه الهام بخش توصیف کرد و گفت: آن‌ها برای دستیابی به موفقیت فقط به ابزار‌های لازم نیاز دارند.

او افزود: آن‌ها می‌خواهند پزشک، وکیل، مهندس کشاورزی و روزنامه‌نگار باشند و حتی یکی از دختران گفت که می‌خواهد با یونیسف همکاری کند، چنین دختری می‌تواند الهام‌بخش بسیاری از جوانان باشد تا باب گفتگو درباره موضوعات نپرداخته شده در جامعه و خانواده‌هاشان را باز کنند.

این سفیر یونیسف همچنین از سازمان‌های وابسته به یونیسف که در زمینه ثبت تولد کودکان، واکسن زدن، پیشگیری از امراض، نگهداری و مشاوره پزشکی رایگان برای کودکان زیر پنج سال و آگاهی بهداشتی فعالیت می‌کنند، نیز دیدن کرد.

 

او روز دوشنبه به دو مدرسه تحت حمایت یونیسف و پناهگاه کودکان و زنان قربانی خشونت و آزار و اذیت در داکار پایتخت سنگال رفت و از آنان دیدن کرد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2614


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise