جمعه، 20 دی 1398 - 22:35

ابتکار:

پیام شهادت «سردار سلیمانی» عزت و سرافرازی مردم ایران بود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه پیام شهادت سردار سلیمانی پیام عزت و سرافرازی و مقاومت مردم ایران بود، گفت: امروز هر قشری برای به شکست کشاندن تحریم های ظالمانه باید تلاش خود را چند برابر کند.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ معصومه ابتکار در مراسم تقدیر از زنان کارآفرین برتر که در دفتر این معاونت برگزار شد، گفت: یکی از عرصه های مهم موضوع اقتصاد مقاومتی، تلاش و کار بیشتر است.

وی ادامه داد: در این میان تلاش هایی که زنان کارآفرین در عرصه های مختلف از خود نشان می دهند حاکی از داشتن نیروی مقاومت، تلاش و خستگی ناپذیری آنان است. زنانی که سختی های بسیاری در کار و زندگی داشته و با توکل و امید به آینده ای روشن، تجربیات ارزنده ای کسب کرده اند.

به گفته وی، این ریسک پذیری که توام با تجربه و دانش است ارزشمند است، زنانی که از آخرین دستاوردهای علمی بهره برده اند تا بتوانند در بازارهای داخلی و بین المللی رقابت کنند.

ابتکار خاطرنشان کرد: اعتماد به نفسی که زنان در این مسیر برغم سقف های شیشه ای دارند آنان را کمک کرده است تا از مشکلات عبور کنند و مایه سرمشق و الگو برای دیگران باشند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به پویش «زنان نسل تحریم» اشاره کرد که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است و افزود: افرادی سعی دارند ناامیدی را در جامعه رواج دهند امیدواریم بتوانیم با قوت آن را خنثی کنیم و زنان با همت توانمندی خود را نشان دهند.

به گفته وی برقراری ارتباطی سازنده میان زنان کارآفرین و دست اندرکاران، از دیگر اقدامات معاونت امور زنان است که با صحبت و نشست های تخصصی با وزیر کار و تعاون و آقای جهانگیری دنبال کردیم تا پیوند حوزه زنان و دولت را تقویت کنیم.

وی در بخش دیگری همچنین تاکید کرد: پیام شهادت سردار سلیمانی پیام عزت و سرافرازی و مقاومت مردم ایران بود، پیام ایستادگی مردم ایران که سالهاست در مقابل ظلم و تعدی و برای آرمانهای متعالی ایستاده اند و در عرصه های مختلف تلاش کرده اند، امروز یقینا هر کسی این مسیر را به نوعی باید ادامه دهد و هر قشری برای به شکست کشاندن تحریم های ظالمانه در عرصه اقتصادی باید تلاش خود را چند برابر کند.

در این مراسم از 20 کارآفرین از 13 استان کشور که با آرای مردمی در بخش شهری و روستایی برگزیده شده‌اند، تقدیر شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 2674


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise