سه‌شنبه، 02 اردیبهشت 1399 - 17:05

نگاه ملی به سوی کمربند شمالی کرج معطوف شد

موافقت دولت با مشارکت در تکمیل کمربند شمالی کرج

نماینده عالی دولت در استان البرز از موافقت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و جلب مشارکت دولت برای تامین بخشی از اعتبارات جهت تسریع در تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج خبر داد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری البرز، شهبازی در دیدار با معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، با اشاره به بازدیدی که هفته گذشته از کمربند شمالی کرج صورت گرفت، افزود: بنده و شهردار کرج از ابتدای مسئولیت در خصوص عمران و آبادانی و طرح‌های توسعه‌ای کرج که باعث می‌شود در حوزه راه بخشی از مشکلات ترافیکی مردم حل شود، هم نظر شده و برنامه‌های مشترکی داریم.

وی ادامه داد: جای خرسندی دارد، طی دیداری که به همراهی شهردار کرج با رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور داشتیم، در تعاقب همراهی‌ها و عنایات دکتر نوبخت به طرح‌ها و پروژه‌های راهسازی البرز، مشارکت دولت در پروژه مهم کمربند شمالی کرج مورد موافقت قرار گرفت.

شهبازی گفت: پروژه کمربند شمالی کرج از سالیان گذشته شد، در سال گذشته نیز پس از افتتاح پروژه امتداد آزادراه شهید همت در البرز، طی فشارها و پیگیری‌های جدی، این پروژه پویاتر شد.

وی افزود: در بازدید هفته گذشته، وعده داده بودم که تمام تلاش خود را برای جلب مشارکت دولت در این پروژه داشته باشم چراکه این ۱۷.۵ کیلومتر راه، بخش عمده ای از مشکلات ترافیکی کرج را حل می‌کند و شهردار و شورای اسلامی شهر از این پروژه حمایت کرده‌اند.

استاندار البرز اضافه کرد: در خصوص جلب مشارکت دولت برای تسریع در تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج به دیدار دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور آمدیم، که موافقت و همراهی ایشان جای بسی قدردانی دارد.

وی گفت: البته در این دیدار در خصوص مباحث دیگری از جمله حمل و نقل عمومی شهری نیز گفتگو شد و از تسهیلاتی بهره‌مند شدیم که تاکنون فقط ۳ شهرداری در کشور از آن بهره برده‌اند. شهردار نیز نامه‌ای در این خصوص به رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه داد.

شهبازی افزود: در خصوص تهاتر بدهی‌هایی که شهرداری کرج داشته نیز برای سال ۹۹ دستور خوبی از رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اخذ شد.

وی عنوان کرد: به طور حتم دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور عنایت ویژه‌ای به استان البرز دارد و پس از فعالیت جبهه@های کاری پروژه کمربند شمالی کرج، طی هفته@های آتی شاهد حضور معاون رییس جمهور در محل این پروژه خواهیم بود.

استاندار البرز گفت: در خصوص قطار شهری کرج نیز گزارشی ارائه شد، موضوعاتی مربوط به چرمشهر- آبیک و هشتگرد- طالقان هم مطرح شد تا این پروژه ها امسال به سرانجام نیکی برسند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2772


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise