سه‌شنبه، 09 اردیبهشت 1399 - 17:17

محتوای آموزشی درس تربیت بدنی در البرز تهیه شد

 معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: محتوای آموزشی و استاندارد درس تربیت بدنی با رویکرد تمرین در منزل برای معلمان این استان تهیه شد.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ فرشید علیزاده روز سه شنبه اظهارداشت: این محتوا با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا برای بهره مندی معلمان تربیت بدنی تهیه شد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام به بهره‌مندی معلمان تربیت بدنی از محتوای آموزشی استاندارد صورت گرفت، خاطرنشان کرد: فیلم‌های کوتاه آموزشی درزمینه حفظ و ارتقای سطح آمادگی جسمانی دانش آموزان انجام شد.

وی تصریح کرد: لازم است معلمان تربیت بدنی با خلاقیت‌هایی که دارند از این فیلم ها و محتوای آموزشی استاندارد که دانش آموزان ناچار به درخانه ماندن هستند، استفاده کنند.

وی بیان داشت: توجه به ارتقای تحرک و فعالیت فیزیکی دانش آموزان و توجه به پیشگیری از ناهنجاری‌های جسمانی که در دانش آموزان اتفاق می افتد همه اینها باعث شده معلم تربیت بدنی عاشقانه درخدمت تعلیم و تربیت قرارگیرد.

علیزاده ادامه داد: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا همه معلمان در یک جهاد آموزشی بزرگ در فضای مجازی قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: معلمان تربیت بدنی البرز در خصوص اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، کشف استعدادهای ورزشی درمیان دانش آموزان و هدایت آنها به کانون های ورزشی و تخصصی عملکرد خوبی دارند.

انتهای پیام/

کدخبر: 2830


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise