جمعه، 12 اردیبهشت 1399 - 19:03

جانمایی نخستین پارک کودک البرز

 شهردار منطقه هشت کرج اعلام کرد که نخستین پارک اختصاصی کودکان استان البرز در این منطقه جانمایی شد.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ مهدی لطفی روز جمعه اظهار داشت : این پارک در قطعه زمینی به مساحت چهار هکتار در حاشیه شمالی پارک نبوت کرج با تجهیزات و امکانات ویژه ساخته می‌شود.

وی بیان داشت: پارک کودک برخلاف سایر بوستان‌ها فقط مختص کودکان بوده و امکانات و وسایل بازی مناسب برای آن در نظر گرفته شده است.

لطفی گفت : مطالعات پارک کودک کرج انجام شده و ۲ میلیارد تومان اعتبار اولیه برای اجرای آن اختصاص یافته ضمن آنکه عملیات تسطیح اراضی این پارک آغاز شده است .

وی افزود : طبق برنامه ریزی تا ۶ ماه آینده این طرح آماده سازی و بهره‌داری می‌شود و به عنوان یکی از طرح‌های اولویت‌دار کرج محسوب می‌شود.

شهردار منطقه هشت کرج بیان داشت: بیشترین فضای سبز و پارک های کرج در منطقه هشت قرار دارد و اکنون نیز عملیات ساخت سه پارک دیگر در این منطقه درحال انجام است.

وی دربخش دیگری از سخنانش گفت: شهرداری منطقه هشت سال گذشته توانست ۱۰۳ درآمد خود را محقق کند و مجموع درآمدی این منطقه به ۱۴۰ میلیارد تومان رسید.

لطفی افزود: پروژه‌های مختلفی از جمله آسفالت معابر اصلی و فرعی و توسعه فضاهای سبز و تفریحی برای امسال در این منطقه تعریف شده است.

انتهای پیام/

کدخبر: 2870


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise