دوشنبه، 29 اردیبهشت 1399 - 18:49

زنان مسلمان آلبرتای کانادا به بانک غذا کمک مالی ارائه دادند

جمعیت زنان مسلمان در ایردری کانادا با اهدای کمک مالی ۱ هزار دلاری به بانک غذا در شهرشان کمک رسانی کردند. زنان مسلمان در دیگر فعالیت ها از جمله ساخت ماسک برای بیمارستان نیز شرکت کردند.

کرج - امید بانوان؛ خبرگزاری «حوزه» به نقل از discoverairdrie نوشت؛ انجمن زنان مسلمان در شهر ایردری در استان آلبرتای کانادا کمک مالی سخاوتمندانه به بانک غذا انجام دادند.

با آغاز شیوع ویروس کرونا بانک غذای ایردری زمان دشواری را سپری می‌کند و جمعی از زنان سخاوتمند مسلمان با کمک‌هایشان سعی داشتند این مشکل را کمتر سازند و روز پنجشنبه ۱۴ می، لری مکریچی مدیر اجرایی بانک غذا چک کمک ۱ هزار دلاری سازمان داوطلبان زنان مسلمان را دریافت کرد.

این برنامه یکی از فعالیت‌های ماه مبارک رمضان، مقدس‌ترین ماه مسلمانان بود.

درحالی که امسال شیوع ویروس سبب شد تا بسیاری از مسلمانان از حضور در مساجد در ایام رمضان محروم بمانند اما آنها بیکار ننشسته و بسیاری از این فرصت برای جمع آوری کمک برای مردم آسیب پذیر و نیازمند، بیمارستان ها و بانک‌های غذایی استفاده کردند.

محدودیت‌ها همچنین جمع آوری کمکهای غذایی در جامعه برای زنان مسلمان را نیز غیرممکن ساختهاست و به همین دلیل نیز به گفته سیرا خان، دبیر انجام آن ها تصمیم گرفتند به کمک مالی روی بیاورند.

خان با بیان اینکه ۱۰۰ زن و ۱۵۰ مرد و کودک در سازمان شان حضور دارند، و «ترویج صلح، و عشق به همه» را شعار این گروه دانست.

به گفته خان جمعیت زنان مسلمان فعالیتهای متنوعی داشته و تهیه ماسک برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تنها بخشی از این فعالیت های خیریه اسلامی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

کدخبر: 3026


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise