چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 12:41

سامانه آنلاین جمع‌آوری پسماند در کرج آغاز به کار کرد

جمع‌آوری پسماند خشک با اپلیکیشن «بهروب»

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از آغاز به کار سامانه جمع‌آوری پسماندهای خشک از در منازل خبر داد.

کرج – امید بانوان؛ احمد خیری با اعلام این خبر اظهار کرد: شهروندان می‌توانند با نصب اپلیکیشن «بهروب» بر روی گوشی‌های همراه خود درخواست جمع‌آوری پسماندهای خشک خود را ثبت کنند.

وی درباره نحوه استفاده از این اپلیکیشن گفت: شهروندان می‌توانند با ارسال عدد ۴ به سامانه ۱۰۰۰۹۸۹۳ این اپلیکیشن را بر روی گوشی همراه خود نصب‌کرده و درخواست خود را برای اعزام خودروهای جمع‌آوری و دریافت پسماند خشک در هر زمان و مکان به‌آسانی اعلام کنند و در ازای تحویل پسماند خشک خود نیز با شارژ کیف پول مجازی از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اضافه کرد: جلوگیری از فعالیت زباله گردها و بهره‌گیری از روش‌های نوین در ارائه خدمات به شهروندان یکی از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری بوده که زمینه آن با فعالیت استارتاپ‌های جمع‌آوری پسماند خشک در شهر کرج فراهم‌شده است.

وی افزود: تقویت سامانه نوین جمع‌آوری پسماندهای خشک ضمن ایجاد ارزش اقتصادی برای کشور موجب کاهش چشمگیر هزینه‌های مدیریت اجرایی پسماند و حفاظت از محیط‌زیست خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از شهروندان خواست ضمن تلاش برای کاهش تولید پسماند با سامانه نوین جمع‌آوری پسماندهای خشک همکاری کنند.

انتهای پیام/

کدخبر: 3125


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise