یکشنبه، 18 خرداد 1399 - 16:15

مدل روسی و همسر ستاره میلان: به خاطر ازدواجم تهدید به مرگ شدم

بعد از کشته شدن جورج فلوید در آمریکا موج جدیدی علیه نژاد پرستی در دنیا شکل گرفته است و برخی از افراد مشهور هم تجربه های خود در این زمینه را بازگو می‌کنند.

کرج - امید بانوان؛ همشهری آنلاین نوشت؛ یکی از این افراد اکاترینا دوروژکو همسر سفیدپوست لوییز آدریانو ستاره سابق شاختار دونتسک و و میلان ایتالیاست که این روزها در پالمیراس برزیل بازی می کند.

این مدل روسی در اینستاگرام خود از روزهای سخت بعد از ازدواج حود با بازیکن برزیلی گفته است: «می‌خواهم به موضوعی بپردازم که شاید شنیدن آن در شرایط فعلی، دردناک به نظر برسد. از والدین خود بابت نحوه تربیت من تشکر می کنم. هرگز به خاطر تفاوت ها از افراد دیگر دوری نمی کنم. از نظر من، همه مثل یکدیگر هستند و پایان مشابهی در انتظار ماست. وقتی با آدریانو ازدواج کردم، می ترسیدم خانواده او، من را نپذیرند چون روس هستم. وقتی که تازه به برزیل سفر کرده بودم، مردم در خیابان فریاد می زدند: “نگاه کنید، آن زن روس درحال آمدن است!” هر روز پیام هایی به دستم می رسید که در آن، تهدید به مرگ می شدم یا برای خانواده من آرزوی مرگ می کردند. می گفتند که من را پیدا می کنند و از بین می‌برند.»

انتهای پیام/

کدخبر: 3171


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise