پنجشنبه، 22 خرداد 1399 - 19:41

گسترش کتابخانه‌ها؛ بهانه‌ای برای تحقق عدالت اجتماعی

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز گفت: گسترش کتابخانه‌ها بهانه خوبی است برای تحقق عدالت اجتماعی در سطح جامعه و در این راستا توجه به نیاز مناطق محروم باید جزو اولویت‌ها باشد.

کرج - امید بانوان؛ فارس نوشت؛ مریم اسماعیلی فرد، سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز، در آئین بیست و پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان البرز که امروز برگزار شد، گفت: برای داشتن توصیه و پشنهاد به مردم لازم است از سطح آگاهی و اطلاعات خوبی بهره‌مند باشیم، لذا پویش کتابخوانی میان مسؤولین استان البرز راه‌‍اندازی خواهد شد.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز ادامه داد: همچنین گسترش کتابخانه‌ها بهانه خوبی است برای تحقق عدالت اجتماعی در سطح جامعه و در این راستا توجه به نیاز مناطق محروم باید جزو اولویت‌ها باشد.

این مقام مسؤول یکی از راه‌های موثر در مقابله با آسیب‌های اجتماعی را توسعه فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد و افزود: باید علاوه بر کمیت کتابخانه‌ها، کیفیت را هم مدنظر داشته باشیم و به توسعه زیرساخت‌ها بپردازیم تا کتابخانه‌هایمان منبع غنی از کتب تاثیرگذار باشد.

وی در پایان اجرای طرح کتابخوانی رضوی در استان البرز را بسیار مهم خواند و گفت: اجرای این طرح به واسطه محبت مردم به امام رضا (ع) و استان قدس رضوی خود مقدمه‌ای جهت ترغیب به فرهنگ کتابخوانی است.

انتهای پیام/

کدخبر: 3221

عکاس: معصومه علی اکبر


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise