جمعه، 27 تیر 1399 - 16:50

مدیرکل یهزیستی البرز تاکید کرد:

لزوم حمایت از فروش تولیدات زنان سرپرست خانوار

مدیرکل بهزیستی البرز با تاکید بر توانمندی ویژه زنان سرپرست خانوار در حوزه صنایع دستی گفت: با آموزش‌ ویژه بازاریابی به این افراد می‌توان زمینه ورود تولیدات و محصولات این قشر به بازار را فراهم کرد.

کرج - امید بانوان| «اسدالله حیدری» با این توضیح که در میان افراد تحت پوشش بهزیستی استان البرز از جمله زنان سرپرست خانوار و معلولین هنرمندان‌ بسیار توانمندی در حوزه صنایع دستی وجود دارند، بیان کرد: این افراد با آموزش‌های لازم جهت جذب بازار عرضه و آموزش‌های ویژه بازاریابی می‌توانند تولیدات و محصولات خود را به بازار عرضه کنند.

وی تاکید کرد: بیش از ۹۰۰ مرکز، انجمن مردم نهاد و کلینیک زیرمجموعه بهزیستی البرز است که خیلی از این موارد در حوزه هنرهای دستی فعالیت دارند.

مدیرکل بهزیستی استان بیان کرد: یکی از جدی‌ترین راهبردهای سازمان بهزیستی بحث توانمندسازی افراد تحت پوشش این مجموعه و به تبع آن ایجاد اشتغال برای آنها است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز همچنین از افتتاح یک موسسه کارآفرینی در چند روز گذشته خبر داد که یکی از محورهای فعالیتی آن حوزه صنایع دستی است و محصولات کارگاهی آن به کشوری مانند بلژیک ارسال شده است.

حیدری با تاکید بر اهمیت کمک به فروش محصولات مددجویان‌ هنرمندان صنایع دستی تحت پوشش بهزیستی البرز گفت: این افراد محصولات و کالا های فاخری دارند که باید به بازار معرفی شود.

وی با بیان اینکه در فردیس فضایی برای عرصه تولیدات صنایع دستی در اختیار زنان سرپرست خانوار قرار داشت، ابراز امیدواری کرد که چنین فضاهایی از  قبیل غرفه‌هایی در نمایشگاه دائمی و فصلی بیشتر در اختیار جامعه هدف بهزیستی استان البرز قرار گیرد.

شایان ذکر است در استان البرز ۲۵ هزار و ۵۰۰ نفر معلول، نزدیک به پنج هزار زنان سرپرست خانوار و حدود ۳۰ هزار بهبود یافته تحت پوشش بهزیستی البرز هستند.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 3371


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise