سه‌شنبه، 07 مرداد 1399 - 15:55

افتتاح اولین سالن روباز تئاتر و کنسرت با نام «هما روستا»

اولین سالن تخصصی روباز اجرای تئاتر و کنسرت با ظرفیت ۶۰۰ خودرو با سرمایه‌گذاری گروه هنری و موسسه تجربه هنر نمایش ساخته شد.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام روابط عمومی پروژه؛ اولین سالن تخصصی روباز برای اجرای تئاتر و کنسرت به نام زنده‌یاد «هما روستا» بازیگر نام‌آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون نام‌گذاری شده است.

این سالن به سیستم تخصصی صدا، نور و ال ای دی هایی وسیع تجهیز شده است و دارای استیجی مسقف به ارتفاع ۱۲ متر در ابعاد ۵۰۰ مترمربع است تا امکان اجراهایی زنده و با کیفیت، جهت تئاتر و کنسرت فراهم شود.

ایده ساخت این سالن در دوران تعطیلی سالن‌های تئاتر و موسیقی به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا توسط «همایون غنی‌زاده» ارائه و طراحی شده است تا از این طریق هم بخشی از فعالیت‌های هنری دوباره به حیات خود ادامه دهند و هم مخاطبان از این مکان با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانند استفاده کنند.

فاز اول پروژه و استقرار سالن «هما روستا» در شهر آفتاب است که ۲ ماه از مراحل ساخت خود را پشت گذاشته است و به زودی افتتاح می‌شود. مدیریت پروژه به عهده «محمد قدس» است.

ظرفیت سالن فوق در زمان اجرای تئاتر یا کنسرت با ماشین حداکثر ۶۰۰ خودرو بوده و در مجموع می‌تواند پذیرای ۲۰۰۰ نفر‌ در هر رویداد هنری باشد.

«نازنین گودرزی» مدیر اجرایی، «محمد جابری» مدیر‌ فنی و «امیرحسین بزرگ‌زادگان» به عنوان مدیر تبلیغات سالن هما مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام/

کدخبر: 3433


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise