یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 13:48

پلمب واحدهای صنفی متخلف در توزیع شکر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز تاکید کرد: هرگونه قصور در زمینه توزیع و قیمت بالای شکر در بازار منجر به پلمب واحدهای صنفی می‌شود.

کرج - امید بانوان| «جهانگیر شاهمرادی» با بیان این مطلب در جلسه کارگروه تنطیم بازار استان گفت: با توجه به تخصیص سهمیه شکر مورد نیاز استان، به اندازه کافی شکر در انبارهای استان ذخیره شده و در این زمینه کمبودی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با توجه به قیمت مصوب 8 هزار و 200 تومانی شکر در جلسات گذشته، توزیع و عرضه شکر بسته‌بندی شده با قیمت بالاتر از قیمت مصوب تخلف بوده و با واحدهای صنفی متخلف به صورت قانونی برخورد می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا عرضه شکر به صورت فله در سطح بازار ممنوع است؛ در این راستا به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شکر مورد نیاز مردم به صورت بسته‌بندی شده در اختیار واحدهای صنفی استان قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با اشاره به تخلف دو فروشگاه عمده عرضه کالا و مواد غذایی استان یادآور شد: تخلف این دو فروشگاه نام آشنا گران‌فروشی است که به جد با آنان برخورد خواهد شد تا همگان بدانند مسئولان استان در مقابل تخلفات و تنگ کردن حلقه اقتصادی بر مردم کوتاه نمی‌آیند.

بخش دیگری از سخنان شاهمرادی به موضوع توزیع لاستیک سنگین بازگشت. وی در این رابطه نیز گفت: ساماندهی نظام توزیع لاستیک و رصد آن از اهم وظایف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که باید به جد در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: پیش‌بینی‌های لازم به منظور تامین لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل باری و جاده‌ای موضوع مهمی است که نیازمند اتخاذ تدابیر مناسب است. در این راستا مسئولان استان آمادگی دارند در صورت نیاز، پیگیری‌های لازم را در خصوص رفع مسائل و مشکلات احتمالی انجام دهند.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 3464


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise