دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 11:03

برادرزاده ترامپ:

قوی بودن مرکل روابط ترامپ با آلمان را سخت می‌کند

برادرزاده رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهاراتی جدید صراحتا گفت، «آنگلا مرکل» را زنی بسیار باهوش‌تر از عمویش، دونالد ترامپ می‌داند.

کرج - امید بانوان| به نقل از خبرگزاری آلمان (د.پ.آ) «مری ترامپ» - برادرزاده «دونالد ترامپ»- قبل از انتشار کتابش در آلمان که اسراری از ترامپ را برملا می‌کند، تصریح کرد: خانم مرکل می‌تواند به راحتی از لحاظ فکری بر ترامپ غلبه کند. به تصورم او (ترامپ) از این موضوع متنفر است و این مساله او را دیوانه می‌کند.

کتاب مری ترامپ تحت عنوان "خیلی زیاد و همیشه ناکافی: چطور خانواده من خطرناک‌ترین مرد جهان را خلق کردند" ۱۲ اوت جاری در آلمان منتشر می‌شود.

 

او که روانشناس بالینی است، معتقد است ترامپ روابط سختی با آلمان دارد و بخشی از آن به این مسئله برمی‌گردد که مرکل یک زن قوی است.

مری ترامپ اضافه کرد: ترامپ نمی‌تواند با زنان قوی تعامل خوبی داشته باشد.

برادرزاده رئیس‌جمهوری آمریکا نسبت به انتخاب مجدد عمویش در نوامبر آینده هشدار داد و گفت، به جو بایدن نامزد پیش‌فرض دموکرات‌ها رای خواهد داد.

او همچنین خاطرنشان کرد، یک دموکرات آزاد است و این مسئله خیلی وقت است که دیگر به وابستگی‌های حزبی مربوط نمی‌شود بلکه مربوط به این است که چه چیزی درست و چه چیزی غلط است.

مری ترامپ تاکید کرد، قرار است کتابش به آمریکایی‌ها اطلاعاتی بدهد که در جریان انتخابات ۲۰۱۶ آن‌ها را در اختیار نداشتند.

او می‌گوید: صرف نظر از نحوه رای دادن مردم در نوامبر آینده آنها هرگز نمی‌توانند بعد از این بگویند: "خدایا، من آن را نمی‌دانستم، نمی‌دانستم ترامپ چکار کرده است".

مری، دختر «فرد ترامپ جونیور»، برادر ارشد رئیس‌جمهوری آمریکاست که در سال ۱۹۸۰ فوت کرد. کتابش که در اواسط ژوئیه منتشر شد بسیار مورد استقبال آمریکایی‌ها قرار گرفت.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 3475


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise