پنجشنبه، 16 مرداد 1399 - 01:11

مهدی حاجی قاسمی:

انتظار افتتاح پروژه قطار شهری کرج کاهش یابد

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر کرج از مدیریت شهری درخواست کرد انتظار برای بهره‌برداری پروژه قطار شهری کرج را طبق برنامه زمان بندی شده مدیریت کند.

کرج _امید بانوان | "مهدی حاجی قاسمی" در جلسه کارگروه فاز یک قطارشهری کرج که در محل شرکت سابیرپیمانکار این پروژه برگزار شد، اظهارداشت: طبق برنامه‌‌ریزی زمان‌بندی شده در خصوص اجرای پروژه قطار شهری و پیشرفت آن در طی چندماه گذشته طی ادعای پیمانکار و مشاور پروژه آغاز فاز عملیاتی این پروژه با شروع ویروس منحوس کرونا و تورم نرخ ارز به نظر می‌رسد از پیشرفت قابل توجهی برخوردار نیست.

دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: مدیریت شهری کرج بایستی خیلی جدی تر به موضوعات فنی پروژه که قول دادند اهتمام ورزد.

حاجی قاسمی افزود: انتظار می‌رود کار اتمام خط یک پروژه قطارشهری هر چه سریع‌تر انجام و شهردار کرج به جای صرف زمان در جلساتی که به عکس‌برداری و تصویربرداری پرداخته می‌شود به اصل موضوع که افتتاح آن در زمان تعیین شده است بپردازد.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: چند سالی است که اين مسئله دغدغه مسئولان شده و برای رسيدگی به وضعيت اين پروژ مهم و برطرف کردن مشکلات آن اقدامات زيادی انجام‌شده است.

وی، مترو را کلید حل معضل ترافیک عنوان کرد و افزود: در حمل و نقل عمومی باید به سمت وسایلی برویم که بیشترین حجم و کمترین هزینه و زمان را برای ما فراهم کند که در این راستا مترو اقتصادی‌ترین، بهترین و ایمن‌ترین وسیله حمل و نقل عمومی است.

انتهای پیام/

کدخبر: 3499


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise