یکشنبه، 19 مرداد 1399 - 19:09

با همکاری پلیس البرز و کرمان صورت گرفت؛

کشف 316 کیلو تریاک در محور بم-جیرفت

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 316 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

کرج - امید بانوان| سردار «عباسعلی محمدیان» در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک از قاچاقچیان خریداری کرده و به وسیله یک خودرو پژو 405 در حال انتقال آن به استان‌های مرکزی کشور است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: بلافاصله برای جلوگیری از پخش مواد مخدر در استان‌های مسیر، موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران با پشتيبانی و هدايت اطلاعاتی پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محورهای مواصلاتی شهرستان «جیرفت» اعزام شده و به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پايش خودروهای عبوری کردند که در نهایت خودرو پژو 405 متهم در محور «بم-جیرفت» شناسایی شد.

وی تصریح کرد: در ادامه با تعقیب و مراقبت خودرو حامل مواد مخدر، متهم متوجه حضور ماموران شده و با سرعت زیاد اقدام به فرار کرد که در نهایت ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح چندین گلوله به سمت خودروی متهم شلیک کرده و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این عملیات پلیسی، افزود: در بازرسی از خودرو متهم 316 کيلوگرم ترياک کشف شد که به همراه متهمان تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 3525


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise