چهارشنبه، 22 مرداد 1399 - 11:38

راه‌اندازی کانال محتوای آموزشی استثنایی در شاد

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از راه اندازی کانال محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی با ۸۲۴ زیر کانال درسی در شبکه شاد خبر داد.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «سید جواد حسینی» با اعلام این خبر افزود: از ویژگی‌های این کانال و زیر مجموعه‌های آن پوشش کامل دروس ۵ دوره تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه اول پیش حرفه‌ای و متوسطه دوم حرفه‌ای است.

وی افزود: به زودی محتواهای آموزشی استاندارد که با مشارکت استان‌ها تهیه شده است ویژه دانش آموزان کم‌توان ذهنی، آسیب شنوایی، آسیب بینایی، مشکلات جسمی حرکتی و طیف اوتیسم و محتواهای ویژه مراکز مشکلات یادگیری، محتواهای پرورشی، توان‌بخشی، مشاوره و بهداشت در این کانال‌ها جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

حسینی تعداد زیر کانال‌های محتوای آموزشی ویزه دانش‌آموزان استثنایی را ۸۲۴ کانال ذکر کرد و افزود: ۱۱۶ کانال درسی برای پیش دبستانی، ۲۷۶ کانال برای دانش‌آموزان ابتدایی، ۱۲۷ کانال برای اول متوسطه، ۹۹ کانال برای متوسطه اول پیش حرفه‌ای، ۱۸۰ کانال برای متوسطه دوم حرفه‌ای و۲۶ کانال برای مشکلات ویژه یادگیری و محتواهای پرورشی، توان‌بخشی، مشاوره و بهداشت ایجاد شده است.

شایان ذکر است برای استفاده از این کانال‌ها در صفحه اصلی شاد باید به بخش«محتوا و مواد آموزشی» و سپس بخش «مدارس استثنایی» مراجعه کرد.

انتهای پیام/

کدخبر: 3548


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise