چهارشنبه، 22 مرداد 1399 - 12:44

همزمان با هفته دولت انجام می‌شود

بهره‌برداری از ۸۳ طرح عمرانی در ساوجبلاغ

معاون امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ از افتتاح ۸۳ طرح عمرانی در شهرها و روستاهای این شهرستان در گرامیداشت هفته دولت سال جاری خبر داد.

کرج - امید بانوان| «علیرضا اخلاقی» در نشست هماهنگی برای افتتاح طرح‌های عمرانی با مدیران دستگاه‌هایی اجرایی ساوجبلاغ اظهارداشت: هفته دولت فرصتی طلایی برای بیان عملکردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است تا مردم بدانند در شرایط سخت اقتصادی، همچنان دولت با اقدامات خود برای رفع مشکلات و محرومیت زدایی در تلاش است.

معاون امور عمرانی فرمانداری به بهره‌برداری از ۳۳۱۲ مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و گفت: تاکید کردیم تمام پروژه‌های قابل افتتاح تکمیل و مشکلی در زیر ساخت نداشته باشد.

اخلاقی گفت: ۱۹ طرح در بخش خصوصی با اعتبار ۱۸۶ میلیارد تومان و ۶۵ طرح با اعتبار ۸۷ میلیارد تومان مربوط به بخش دولتی است.

وی افزود: احتمال افزایش طرح‌ها تا شهریور سال جاری وجود دارد و این بخشی از طرح‌هایی است که در نشست امروز مطرح و مقرر شد بررسی‌های لازم انجام تا به بهره‌برداری برسد.

معاون امور عمرانی فرمانداری افزود: در مجموع برای ۸۳ طرح عمرانی در شهرستان ساوجبلاغ ۲۷۳ میلیارد تومان هزینه شده است که جمعیتی بالغ بر ۱۳۰ هزار نفر از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

وی گفت: دو باب مدرسه، گاز رسانی به ۴ روستا، طرح آبرسانی به ۸ روستا، ۵ گلخانه تولیدی، راه‌های روستایی، تاسیسات فرهنگی، ورزشی، ۳ باب کتابخانه روستایی و شهری و ۴ زمین چمن مصنوعی از جمله طرح‌هایی است که در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 3550


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise