نام شهر جدید هشتگرد به مهستان تغییر کرد

مدیرکل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز اعلام کرد: شهر جدید هشتگرد از توابع شهرستان ساوجبلاغ بر اساس مصوبه هیات وزیران به مهستان تغییر نام یافت.

کتاب «ونوس الموت» رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب پژوهشی «ونوس الموت» با حضور نویسنده کتاب «بهروز رمضانی» در شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.

قاچاق کالا در ساوجبلاغ

فرمانده انتظامی‎ ‎‏ شهرستان ساوجبلاغ از توقیف ۵ دستگاه خودروی شوتی و کشف بیش از ۶ ‏میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

اولین همایش تخصصی اشتغال بانوان در ساوجبلاغ برگزار شد

اولین همایش تخصصی اشتغال بانوان در ساوجبلاغ روز شنبه ششم اسفند با حضور مسئولین استانی و شهرستان و جمع کثیری از مددجویان و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ در محل سالن ۹ دی شهر هشتگرد برگزار شد.

تشدید نظارت بر بازارهای ساوجبلاغ در ایام پایانی سال

جلسه هماهنگی نظارت بر بازار در ایام پایانی سال،  به ریاست «علی منصوری» رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساوجبلاغ و با حضور رییس اتاق اصناف و مسئول بازرسی اصناف و بازرسان برگزار شد.

ویژه برنامه «وطنم ایران » در مرکز هشتگرد برگزار شد

مربیان مرکز هشتگرد همزمان با هشتمین روز از ایام‌الله دهه فجر ویژه برنامه‌ای با عنوان وطنم ایران را برای دانش‌آموزان اجرا کردند.

افتتاح ۵۷ پروژه در ساوجبلاغ همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر

با حضور نماینده عالی دولت در استان البرز ۵۷ پروژه در شهرستان ساوجبلاغ مورد بهره برداری قرار گرفت.

پخت آش در یک مدرسه هشتگرد حادثه‌ساز شد

رییس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) هشتگرد در خصوص بدحالی چند دانش‌آموز یک مدرسه در شهر جدید هشتگرد به دلیل انتشار گاز، گفت: خوشبختانه همگی آنها بعد از یک درمان سرپایی با حال عمومی مساعد از بیمارستان مرخص شدند.

ساخت کتابخانه در شهر جدید مهستان ضروری است

بخشدار بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ گفت: با توجه به افزایش جمعیت در شهر جدید مهستان ساخت کتابخانه در فاز7 شهر جدید مهستان ضروری است.

شهردار و اعضای شورای شهر یکی از شهرهای شهرستان ساوجبلاغ دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری استان البرز از بازداشت شهردار و تمامی اعضای شورای شهر یکی از شهرهای شهرستان ساوجبلاغ به اتهام ارتشا خبر داد.