پنجشنبه، 23 مرداد 1399 - 14:58

تا دهه فجر امسال محقق می‌شود

بهره‌برداری از اولین بیمارستان فردیس

استاندار البرز گفت: با اهتمام ویژه‌ برای رفع موانع اولین بیمارستان فردیس امید است تا در دهه فجر امسال اولین بیمارستان فردیس نسبت به ارائه خدمات به مردم اقدام کند.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری البرز، «عزیزاله شهبازی» در بازدید از روند رفع موانع بیمارستان خصوصی «آرین» در فردیس با اشاره به اینکه تعدادی از پزشکان حاذق کشور برای راه‌اندازی این بیمارستان سرمایه‌گذاری کرده‌اند، افزود: گرچه بخش اورژانس این بیمارستان برای تمامی بیماران است، به صورت تخصصی در زمینه سرطان فعالیت دارد.

وی ادامه داد: پیشرفت این پروژه بسیار خوب بوده و تاکنون بدون کوچک‌ترین کمک دولتی به این مرحله رسیده و ۸۷ تخت برای پذیرش بیماران دارد.

شهبازی گفت: در سال 93 نیز تعدادی بیمار در این بیمارستان پذیرش شد و امکانات و تجهیزات روز را پیش‌بینی کرده‌اند.

وی افزود: مشکلات راه‌اندازی این بیمارستان در حوزه شهرداری، نیاز به تسهیلات (35 میلیارد تومان) و همچنین مطالبه انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه علوم پزشکی برای ارائه خدمات دولتی جهت به‌روز رسانی تجهیزات با اعتبارات ارزی است.

استاندار البرز اضافه کرد: مقرر شد در یک بازه زمانی کوتاه، موضوعات و موانع موجود از طریق فرمانداری فردیس، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه نهایی اعلام شود.

وی گفت: امید است با راه‌اندازی این بیمارستان تا دهه فجر امسال، اولین بیمارستان فردیس نسبت به ارائه خدمات به مردم اقدام کند.

شهبازی افزود: فردیس دارای حدود 600 هزار نفر جمعیت است و به شدت به افزایش سرانه‌های درمان نیاز دارد.


انتهای پیام/

کدخبر: 3559


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise