شنبه، 25 مرداد 1399 - 10:44

صندوق سرمایه‌گذاری خطر پذیر در البرز ایجاد می‌شود

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر کرج از ایجاد صندوق سرمایه‌گذاری خطر پذیر با هدف تولید و خلق ثروت در استان البرز خبر داد.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، «محمد نبیونی» اظهار داشت: احداث کارخانه فناوری و تکنولوژی با سرعت بالا در حال اجرا است و از تمام گروه‌های استارتاپی، کارآفرینی و فن‌آوری‌های نو، شهر هوشمند، IT ، حوزه سلامت و تمام نهادهای مرتبط مدیریت شهری با کارخانه فناوری همچون سازمان پسماند و محیط زیست دعوت می‌کنم در کمیته زیرساخت‌های نرم کارخانه نوآوری مشارکت نمایند.

به گفته نبیونی؛ به محض اینکه فضای کالبدی کارخانه فناوری مورد بهره‌برداری قرار گیرد، امکان استقرار جوانان و شرکت‌های دانش‌بنیان و شتاب‌دهنده‌های مختلف فراهم خواهد شد تا بتوان در محیطی خوب با زیرساخت‌های نرم به فعالیت در این کارخانه بپردازند.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه باید از ایده‌ها و طرح‌های جوانان خلاق جهت بهره‌مندی در حوزه‌های مختلف استان و مخصوصا مدیریت شهری بهره جست، اظهار داشت: استان البرز در حال تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر است تا بتوان از ایده و طرح‌هایی که قابل اجرا شدن است حمایت و به سرمایه‌گذاران اصلی واگذار نماید تا منجر به تولید و خلق ثروت شده و در جهت‌های مختلف علم و فناوری قدم برداشت.

این عضو شورا در پایان ضمن ابراز خرسندی از روند اجرای این کارخانه بیان داشت: خوشبختانه با توجه به اینکه همه مدیران در استان و مدیریت شهری کرج پیگیر احداث کارخانه فناوری هستند، امید است روند پیشرفت این اقدام مورد برسی قرار گرفته و نیازهای ضروری جهت تسریع در تامین زیرساخت‌های لازم مطالبه خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 3566


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise