دوشنبه، 27 مرداد 1399 - 10:38

سارا دشت‌گرد:

ورود شهرداری‌ها به بازار سرمایه نوعی درآمدزایی پایدار است

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج گفت: ورود شهرداری به بازار بورس یکی از راه‌های افزایش سرمایه و درآمدهای پایدار است.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سارا دشت‌گرد در حاشیه دویست و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص لزوم ورود شهرداری کرج به بازار بورس اظهار داشت: نیاز است شهرداری از روش‌های سنتی خروج کرده و با روش‌های مدرن اقدام به حفظ سرمایه‌های شهرداری و افزایش درآمدهای پایدار نماید که ورود به بازار بورس یکی از این روش هاست.

دشت‌گرد با بیان اینکه ارسال لایحه شهرداری به شورا در خصوص ورود این نهاد خدمات‌رسان به بازار بورس پیشنهاد شورای شهر بوده است اظهار داشت: مدتها بود که اعضای شورا به دنبال تغییر روش افزایش درآمدهای شهرداری بوده است و معتقدیم که دیگر کسب درآمد از طریق جرایم ماده 100 و صدور پروانه پاسخگوی نیازهای درآمدی نیست و ضرورت دارد تا با استفاده از سبدهای مختلف سرمایه گذاری گام‌های بزرگ تری در خصوص افزایش درآمد و سرمایه گذاری داشته باشد.

به گفته این عضو شورا، شهرداری از کارشناسان زبده برای تحلیل بازار بورس و شیوه خرید از سبدهای مختلف سهام بهره گیرد تا بتوان با ورود به بازار بورس و خرید سهام که احتمال صعود دارد افزایش سرمایه‌های شهرداری را موجب گردد.

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: ممکن است بعدها شهر به قدری مملو از ساختمان باشد که دیگر صدور پروانه منبع درآمدی برای شهرداری نباشد. لذا، نیاز به درآمدی پایدار است که خرید سبدهای مختلف سرمایه گذاری می‌تواند شهرداری را در افزایش درآمدهای پایدار کمک نماید.

انتهای پیام/

کدخبر: 3584


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise