چهارشنبه، 29 مرداد 1399 - 12:09

«مریم بذرافکن» رئیس اداره کارگزینی شهرداری کرج شد

پس از مدت‎ها انتظار برای تحقق شعار بهره‌گیری از توانمندی‌های بانوان و قراردادن آنها در جایگاه‌های مدیریتی، مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری کرج کسی بود که به «مریم بذرافکن» اعتماد کرد تا برای نخستین بار از یک بانو در سمت ریاست اداره کارگزینی شهرداری کرج بهره گیرد.

کرج - امید بانوان| پایگاه خبری کرج امروز نوشت؛ ابلاغیه «مریم بذرافکن» در حالی به وی تقدیم شد که به گفته مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرج، سوابق کاری وی از توانایی و پویایی در حوزه فعالیتش حکایت دارد.

«عمران احمدی» گفت: این انتصاب دلایل مختلفی داشت که یکی از آنها انگیزه ما برای سپردن پست‌های مدیریتی به بانوان پویا، متخصص و توانمند بود.

وی با اذعان بر اینکه یک سوم از جمعیت کارمندان و نیروهای شهرداری کرج را بانوان تشکیل می‌دهند، سهم بسیار اندک آنان از پست‌های مدیریتی را قابل تأمل ارزیابی کرد و افزود: بانوان متخصص، مستعد و با پشتکار در مجموعه شهرداری کرج کم نیستند اما متاسفانه تاکنون کمتر مورد اعتماد و توجه قرار گرفته‌اند و کمتر پست و جایگاه مدیریتی به آنها سپرده شده است.

این مسئول بیان داشت: ما تلاش کردیم گام‌های اولیه تحقق عدالت در تقسیم پست‌ها بین بانوان و آقایان را برداریم. امیدواریم این راه برای سایر بانوان متخصص مجموعه نیز هموار شود.

مدیرکل منابع انسانی شهرداری کرج، مسئولیت ریاست اداره کارگزینی را سنگین دانست و ادامه داد: بذرافکن، پیش از این به عنوان کارشناس عالی‌رتبه در سازمان شهرداری‌های کشور فعالیت داشته است؛ همچنین انجام امور کارمندی شهرداری کرج به عهده وی بوده که این سابقه کاری، توانایی وی برای حضور در این جایگاه را تایید می‌کند.

«مریم بذرافکن» دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته تشکیلات و بهبود روش‌ها است که از سال ۹۷ در شهرداری کرج مشغول به فعالیت است. وی سابقه ۶ سال فعالیت در سازمان شهرداری‌های کشور را نیز در کارنامه کاری‌اش به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/

کدخبر: 3606


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise