چهارشنبه، 29 مرداد 1399 - 16:47

توسعه سرانه‌های درمانی شهرجدید هشتگرد

در راستای تحقق برنامه عملیاتی محورهای 20 گانه سال 99 ابلاغی ازسوی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید در خصوص توسعه و احداث درمانگاه و بیمارستان در شهر، مجموعه شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد به این موضوع اهتمام می‌ورزد.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ «مسعود حق لطفی» با اشاره به اینکه احداث بیمارستان و افزایش سرانه‌های درمانی از مطالبات به حق شهروندان شهرجدید هشتگرد است، افزود: بر همین اساس در نشست با ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمان استان البرز و معاونین مرتبط، وضعیت موجود بررسی و تصمیمات خوبی برای اجرا در مقاطع زمانی کوتاه و بلند مدت در راستای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف اتخاذ شد.

وی با اشاره به افزایش جمعیت شهرجدید در سال‌های اخیر به دلیل استقبال شهروندان از مسکن مهر و پیش‌بینی روند رو به رشد آن به‌ویژه در روزهای آتی به دلیل بهره گیری از قطار شهری کرج – هشتگرد و توسعه زیرساخت‌های شهری، بهره‌برداری سریع از مراکز درمانی را خواستار شد و افزود: شرکت عمران در راستای اجرای سیاست‌های ابلاغی 20 گانه شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید آمادگی همکاری در این راستا را دارد.

در این نشست دکتر «حسین کریم» - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمان استان البرز- نیز از همراهی شرکت عمران تقدیر و ابراز امیدواری کرد: با همکاری وزارت راه و شهرسازی و وزارت بهداشت و درمان گامی موثر در جهت افزایش سرانه های خدماتی برداشته شود.

شایان ذکر است در این نشست «بهزاد بذرپاچ» - عضو هیات مدیره- و «سیامک یونس فرد» - معاون اداری ومالی وبودجه شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد- نیز مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد را همراهی می‌کردند.

انتهای پیام/

کدخبر: 3610


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise