چهارشنبه، 29 مرداد 1399 - 22:19

اسکورسیزی به فیلم «تکه‌های یک زن» پیوست

«مارتین اسکورسیزی» به عنوان تهیه‌کننده اجرایی به فیلم سینمایی «تکه‌های یک زن» پیوسته است.

کرج - امید بانوان| ورایتی نوشت؛ «مارتین اسکورسیزی» به عنوان تهیه کننده اجرایی به فیلم سینمایی «تکه‌های یک زن» به کارگردانی «کورنل موندروتسو« پیوسته است. این فیلم در ماه سپتامبر در بخش اصلی جشنواره فیلم ونیز رقابت خواهد کرد و در جشنواره فیلم تورنتو هم نمایش داده می‌شود.

این فیلم سینمایی که «ونسا کربی»، «شایا لابوف» و «الن برستین» در آن نقش‌آفرینی می‌کنند، اولین فیلم سینمایی «موندروتسو» در زبان انگلیسی است. فیلم «خدای سفید» این کارگردان که اصالتی مجارستانی دارد در بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم کن نمایش داشته و نماینده مجارستان برای اسکار بود.

فیلمنامه این اثر که توسط «کاتا وبر» نوشته شده از تجربه‌های شخصی کارگردان این فیلم سینمایی الهام گرفته است و داستان یک زوج در ایالت بوستون را روایت می‌کند که در نزدیکی دوران تبدیل شدن به والدین هستند.

اسکورسیزی راجع به این فیلم گفت: برای دیدن فیلمی که شما را شگفت‌زده کند، باید خیلی خوش شانس باشید. برای من افتخار است که بتوانم برای پیدا کردن مخاطبان جهانی برای این فیلم سینمایی که لیاقت آن را دارد کمک کنم. «تکه‌های یک زن» برای من فیلمی عمیق و تجربه‌ای منحصر به فرد بود.

موندروتسو درمورد همکاری با مارتین اسکورسیزی می‌گوید: زمانی که برای اولین بار پس از آنکه مارتین اسکورسیزی فیلم من را دید و با او تماس گرفتم، زمان برای مدتی ایستاد. افتخار بزرگی بود کسی که فیلمسازی را به طور کامل تجربه کرده است از فیلمی که درست کرده‌ام، تمجید کند.

اسکورسیزی در سال‌های اخیر به منظور حمایت و کمک به فیلم‌ها و نمایش بین‌المللی آن‌ها وظیفه تهیه کننده اجرایی چندین پروژه را بر عهده داشته است. اور در سال ۲۰۱۶ از فیلم سینمایی «الماس‌های نخراشیده» حمایت کرد و دوسال پیش هم تهیه کننده اجرایی فیلم «لازاروی خوشحال» شده بود.

انتهای پیام/

کدخبر: 3611


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise