دوشنبه، 03 شهریور 1399 - 00:29

بررسی سياست‌های کلی جمعيت در جلسه شورای زنان

جلسه 869 شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر «کبری خزعلی» - رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده - و با حضور اعضا به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

کرج - امید بانوان| بنا بر اعلام مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و نگرانی­‌های خانواده­‌ها نسبت به برگزاری کلاس‌ها در فضای مجازی، اعضای جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات در مورد مراحل آموزشی در ابعاد تعلیم و تربیت در شرایط شیوع ویروس کرونا پرداختند و مقرر شد جمع‌بندی این نظرات به ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و مسئولین ذی‌ربط ارسال شود.

اعضای جلسه در ادامه به بررسی سیاست‌های کلی جمعیت ابلاغی مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» که توسط معاون اول رئیس جمهور در سال 1393 به هفت دستگاه اجرایی ابلاغ شده است، پرداختند.

گفتنی است این ابلاغیه وظایفی را برای وزارتخانه‌­های آموزش و پرورش، کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و معاون اجرایی رئیس جمهور تعیین کرده است که باید با همکاری دستگاه‌­های دیگر از جمله وزارت ورزش و جوانان، معاونت امور زنان و خانواده و سازمان حفاظت محیط زیست و ... اجرا شود.

همچنین بر اساس این ابلاغیه دستگاه‌­های اجرایی در راستای تحقق سیاست‌های کلی جمعیت، باید با سایر دستگاه‌‌ها همکاری کنند.

انتهای پیام/

کدخبر: 3642


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise