پنجشنبه، 06 شهریور 1399 - 22:49

شهردار پاسخگوی گلایه‌ها باشد

چهره و فضای شهر در خور ایام محرم نیست

دبیر دوم و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج گفت: متاسفانه چهره و فضای شهر در خور ایام محرم نیست و همین مسئله موجب گلایه شهروندان به ویژه قشرهای فرهنگی جامعه گردیده است که انتظار داریم شهردار محترم پاسخگویی لازم را داشته باشد.

کرج - امید بانوان| «مهدی حاجی قاسمی» با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، اظهار داشت: به‌رغم تذکرات بنده و سایر اعضای محترم شورای شهر در خصوص فضاسازی مناسب شهری در ایام محرم، شاهدیم که در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی شهر حال و هوای معنوی لازم را ندارد و شهروندان به ویژه هیئت امنای تکایا و حسینیه‌ها از طرق مختلف انتقاد و ناراحتی خود را از این بابت منعکس نموده‌اند.

وی افزود: در شرایطی که مشکلات اقتصادی و همچنین کرونا مانع از مشارکت بالای مردمی برای سیاه پوش کردن چهره شهر طبق روال سال‌های گذشته شده، انتظار داشتیم شهردار کرج برای ریسه‌بندی معابر و پل‌ها، نصب کتیبه و پرچم مشکی در میادین، تعویض پرچم‌های الوان و... تذکرات لازم را به سازمان مربوطه ارائه دهد و حتی در حد بضاعت امکاناتی نیز برای فضاسازی چهره محلات در اختیار مساجد و تکایا قرار گیرد که علی‌الظاهر چنین ضرورتی را احساس نکرده‌اند!

رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر کرج در پایان ضمن پوزش از شهروندان برای کاستی اقدامات شهرداری و ضعف عملکرد شهردار در بحث سیاه پوش کردن چهره شهر برای ایام عزاداری محرم، خاطر نشان کرد: شهرداری علاوه بر مأموریت‌های عمرانی و خدماتی، باید در حوزه‌های فرهنگی و هنری نیز خدمات شایسته‌ای به شهروندان ارائه نماید که کمترین انتظار شهروندان را می‌توان فضاسازی شهری در مناسبت‌های ملی و مذهبی نام برد که متاسفانه همین مطالبه اندک نیز به خوبی محقق نشده است!

انتهای پیام/ 

کدخبر: 3663


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise