جمعه، 21 شهریور 1399 - 17:40

نماینده عالی دولت در البرز:

برای انتخابات ۱۴۰۰ آماده می‌شویم

نماینده عالی دولت با حضور در شعبه اخذ رای در یکی از شعب استان رای خود را به صندوق انداخت.

کرج - امید بانوان؛ «عزیزاله شهبازی» با حضور در حوزه اخذ رای مستقر در باشگاه میلاد کرج و شرکت در انتخابات بیان داشت: در تمامی شعب اخذ رای، امنیت و آرامش و همچنین پروتکل‌ها بهداشتی برای هر دو داوطلب به صورت مساوی برقرار است تا مردم بدون هیچ گونه مشکلی در پای صندوق ها حاضر شوند.

شهبازی گفت: کاندیداها تبلیغات خود را در چارچوب قانون انجام داده اند و با توجه به شیوع کرونا تدابیر لازم اندیشیده شد تا از طریق صدا و سیما و فضای مجازی تبلیغات خود را انجام دهند.

وی افزود: در 908 شعبه اخذ رای البرز به طور جدی فاصله گذاری اجتماعی رعایت می شود و مواد ضدعفونی کننده و ماسک نیز به تعداد کامل برای رای دهندگان و برگزار کنندگان انتخابات پیش بینی شده است.

استاندار البرز اضافه کرد: بر اساس نظر سنجی‌ها مردم حضور پرشوری خواهند داشت ولی به طور طبیعی به دلیل شیوع بیماری کرونا و با توجه به اینکه دور دوم انتخابات است، میزان حضور مانند مرحله قبل نخواهد بود.

وی گفت: برگزاری این دوره از انتخابات ما را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 1400 مهیا می کند.

شهبازی افزود: بنده از هم اکنون به نماینده‌ای که از سوی مردم انتخاب می‌شود تبریک عرض می‌کنم و هر کدام از این عزیزان که منتخب مردم باشند، همراهی‌های لازم را با وی خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: طبق قانون، مردم می‌توانند ظرف مدت 10 ساعت از 8 صبح تا 18 پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

استاندار البرز گفت: اکنون به ازای هر یک میلیون نفر در البرز یک نماینده وجود دارد از این رو درصدد هستیم که پیگیری‌های لازم را برای افزایش نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 3684


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise