یکشنبه، 23 شهریور 1399 - 16:44

امام جمعه شهرستان نظرآباد مطرح کرد

برخورد قانونی ناجا با اراذل نشانگر اقتدار پلیس است

امام جمعه شهرستان نظرآباد با اشاره به اجرای طرح مبارزه جدی با فعالیت‌های هنجارشکنانه اراذل و اوباش در این شهرستان گفت: برخورد قانونی ناجا با اوباش اقتدار و صلابت پلیس را نشان می‌دهد که قابل تقدیر است.

 

کرج -امید بانوان| حجت الاسلام والمسلمین «سید سجاد موسوی» با بیان اینکه نیروی انتظامی به وظیفه خود عمل کرده و زمینه امنیت پایدار را در جامعه فراهم کرده است از اقدامات مجموعه انتظامی شهرستان نظرآباد در برقراری نظم و امنیت، مبارزه با قاچاق کالا، برخورد با توزیع کنندگان موادمخدر و اراذل و اوباش ابراز رضایت و قدردانی کرد.

وی تصریح کرد : امروز پلیس ولایت‌مدار و با بصیرت، حافظ امنیت مردم در عرصه اجتماعی است که با تلاش شبانه‌روزی خود عرصه را بر مجرمان تنگ کرده و نتیجه این خدمت، برقراری امنیت پایدار و رضایت عمومی است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی از تلاش پلیس برای برخورد قانونی با اراذل و اوباش تقدیر کرد و بیان داشت: پلیس باید در کنار قوه قهریه از رأفت اسلام و تفکرات ارزشی نیز برخوردار باشد که بحمدالله این مهم در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به نحو مطلوب نهادینه شده است.

امام جمعه شهرستان نظرآباد امنیت را حاصل یک مشارکت جمعی دانست و افزود: مشارکت و تعامل همه اقشار مختلف جامعه و نهاد های متولی در بحث امنیت در جامعه باعث رشد و شکوفایی جامعه در همه ابعاد از جمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان نظرآباد در پایان بر اهمیت حفظ امنیت و آرامش مردم در جامعه تاکید کرد و گفت: برخورد قانونی و مستمر پلیس با اراذل و اوباش و هنجارشکنان ،اقتدار و صلابت پلیس را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

کدخبر: 3709


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise