آرشیو، 23 فروردین 1395 - 19:22

اشتباهاتی که در لباس پوشیدن بهاری نباید مرتکب شوید

ویژگی‌های خاص فصل بهار شما را مجبور می کند در انتخاب خود دقت کنید.

کرج - امید بانوان؛ هنرآنلاین نوشت؛ یکی از اولین چیزهایی که فصل بهار را برای مردم قابل لمس می‌کند، تغییر لباس و تن دادن به باد خنک بهاری است. جابه جایی لباس‌های فصول سرد و گرم باعث ایجاد تنوع و تازگی در روحیه انسان می‌شود، اما ویژگیهای خاص بهار ممکن است هر روز صبح قبل از خروج از خانه مشکلاتی در انتخاب لباس برای شما ایجاد کند.

وقتی هوا گرفته و سرد است تکلیف لباس پوشیدن شما مشخص است، اما بهار شما را دچار سردرگمی می‌کند. نه به اندازه کافی آفتابی است که بتوانید لباس روشن بپوشید و نه آن‌قدر تاریک است که لباس کدر به تن کنید. بنابراین شما به ترکیبی از سایه‌های جسورانه نیاز دارید که در برابر یک پس‌زمینه تاریک، حتی روشن‌تر از آنچه هستند به نظر می‌رسد.

راه حل مشکل انتخاب رنگ لباس، ترکیب چندرنگ است. برای هوای چندگانه شما هم نیاز به سایه‌های چندگانه دارید. خاکی، برنز، سبز جنگلی و آجری طیف‌های رنگی هستند که به ظرافت با هم ترکیب می‌شوند. لباس‌هایی که چند ماه پیش در زمستان استفاده می‌کردید هنوز در بهار قابل استفاده هستند. فقط سعی کنید همه رنگ‌های خنثی را حفظ کنید و در کنار آن از قطعات روشن و درخشان استفاده کنید.

زود کم کردن لباس‌ها یکی دیگر از اشتباهات این فصل است. پس از چند ماه پوشیدن لباس‌های پشمی و سنگین دوست داریم که سریع لباس‌های خود را تغییر دهیم تا سبک شویم. اما هوای متغیر بهار که از آفتاب گرم تا باران سریع را در یک روز همراه دارد به شما این اجازه را نمی‌دهد.

برای راحت شدن از کت و ژاکت، چند لایه پوشیدن را یاد بگیرید. لباس‌های ژرسه و کشی مرغوب که نزدیک پوست شما قرار می‌گیرد و به راحتی با حرکت بدن هماهنگ می‌شود، گزینه مناسبی برای این کار هستند. اگر هوا به اندازه کافی گرم بود یکی از لباس‌های خود را کم کنید و اگر با سرمای ناگهانی مواجه شدید از اینکه یک لایه اضافه همراه دارید خوشحال می‌شوید.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 372


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise