آرشیو، 22 فروردین 1395 - 19:22

لوازم آرایشی را فقط از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید

رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو از مردم خواست که محصولات آرایشی و بهداشتی را فقط از فروشگاه‌های معتبر و داروخانه‌ها تهیه کنند.

کرج - امید بانوان: آنا نوشت؛ مصطفی اسماعیلی تاکید کرد: لوازم آرایشی وارداتی باید پروانه بهداشتی ورود و برچسب اصالت و سلامت کالا داشته باشند.

وی تصریح کرد: ایران پس از عربستان در منطقه خاورمیانه، بیشترین مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی را دارد؛ البته این آمار از سوی دیگر ارگانها اعلام شده است.

رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: لوازم آرایشی و بهداشتی بیشتر از سوی زنان و افراد با سن کم مصرف می‌شود بنابراین متولیان فرهنگی در این زمینه باید اقدامات لازم را انجام دهند.

اسماعیلی گفت: سازمان غذا و دارو نیز در بحث مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و تقلبی هشدارهای لازم را داده و از طریق رسانه‌ها نیز اعلام کرده است.

وی یادآور شد: در موضوع حمایت از شرکت‌های داخل تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی از سال گذشته سیاست‌های تشویقی را در نظر گرفته و کارخانه‌های آرایشی و بهداشتی را درجه‌بندی کرده‌ایم تا کیفیت محصولات خود را با رقابت با محصولات خارجی، ارتقا دهند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 373


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان