دوشنبه، 07 مهر 1399 - 22:01

به همت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد محقق شد؛

 افزایش تعداد سفرهای روزانه مترو گلشهر- شهرجدید هشتگرد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از افزایش تعداد سفرهای روزانه قطار شهری گلشهر-شهرجدید هشتگرد خبر داد.

کرج – امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ «مسعود حق لطفی» اظهار داشت: پیش از این به دلیل رفع بخشی از مشکلات سیگنالینگ قطار شهری گلشهر- شهرجدیدهشتگرد ۱۰ رام قطار در خط متروی شهر جدید هشتگرد فعال بود که با توجه به نیاز مسافران برای حرکت در ابتدای صبح  به 14 رام افزایش یافت.

وی گفت: ساعت حرکت مترو شهر جدید هشتگرد به گلشهر و برعکس تغییر یافته و حرکت اولین قطار از شهر جدید هشتگرد به گلشهر از ۶ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر است و همچنین ساعات حرکت از گلشهر به شهرجدید هشتگرد از ۵:۱۵ صبح الی ۱۴:۱۵ خواهد بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد بیان کرد: این برنامه برای روزهای غیر تعطیل بوده و حرکت متروی شهر جدید هشتگرد به گلشهر در روزهای تعطیل نیز سرویس دهی دارد ولی با تاخیر ۴۵ دقیقه‌ای نسبت به روزهای عادی مسافرگیری می‌شود.

حق لطفی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده تا پایان پائیز سال‌جاری تعداد سفرها مجددا افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از صاحبان مشاغل شهرستان ساوجبلاغ خواست تا از مترو به عنوان مطمئن‌ترین و منظم ترین وسیله جهت جابجایی استفاده کنند.

وی افزود: زمان حرکت قطارها از شهر جدید هشتگرد به گلشهر به ترتیب در ساعت ۶ _ ۷:۳۰ _  ۹ _ ۱۰:۳۰ _ ۱۲ _ ۱۳:۳۰ و ۱۵ و زمان حرکت مترو از گلشهر به شهر جدید هشتگرد در ساعت ۵:۱۵ _ ۶:۴۵ _ ۸:۱۵ _ ۹:۴۵ _ ۱۱:۱۵ _ ۱۲:۴۵ و ۱۴: ۱۵ خواهد بود.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 3765


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise