پنجشنبه، 13 آذر 1399 - 10:38

حمایت منطقه ویژه اقتصادی پیام از اقشار آسیب پذیر

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: این منطقه علاوه بر اجرای رسالت‌های ذاتی خود، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

کرج - امید بانوان؛ «نادر ثناگو مطلق» افزود: به همین منظور مرکز نیکوکاری در این منطقه راه‌اندازی شد که اشتغال پایدار برای نسل جوان، حمایت از بیماران صعب العلاج، کمک‌های معیشتی، تامین مایحتاج زندگی و جهیزیه نوعروسان از جمله اهداف تشکیل مرکز نیکوکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام است.

ثناگو مطلق گفت: همچنین در راستای مهارت‌آموزی به افراد جویای کار، طرحی با عنوان ایجاد مرکز کارآفرینی در منطقه با همکاری پیام، کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین در حال برنامه‌ریزی است که در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: از دیگر برنامه‌هایی که هم اکنون به صورت جدی در این مرکز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین در حال انجام است، شناسایی مایحتاج نیازمندان بر اساس فصول سال  و تامین آنها است.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: به همین منظور و با توجه به بازگشایی مدارس و نیاز دانش آموزان تحت پوشش به وسایل ارتباطی از جمله تبلت، تهیه این قبیل دستگاه‌ها در برنامه‌های این مرکز قرار گرفته است.

وی ادامه داد: توزیع تبلت بین دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت مرحله‌ای از سوی مرکز نیکوکاری پیام انجام خواهد شد.

ثناگو مطلق عنوان کرد: هچنین با فرارسیدن فصل سرما چندین دستگاه گرمایشی از سوی این مرکز تهیه و در حال توزیع بین نیازمندان است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 3883


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise