چهارشنبه، 08 بهمن 1399 - 12:43

به همت مركز نيكوكاری فرودگاه پيام انجام شد؛

اهدای تبلت برای امكان ادامه تحصيل به دانش آموزان نيازمند

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به راه اندازی مرکز نیکوکاری در این منطقه گفت: با راه اندازی این مرکز حمایت از اقشار آسیب پذیر به خصوص مددجویان تحت پوشش به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و این برنامه های حمایتی ادامه دار خواهد بود.

کرج - امیدبانوان؛ «نادر ثناگومطلق» در بازدیدی که از نزدیک از وضعیت چندین نفر از مددجویان تحت پوشش و خانواده هایشان داشت افزود: به دنبال این هستیم که با توان موجود در منطقه بتوانیم بخشی هر چند کوچک از نیازهای این افراد را برطرف کنیم.

وی با اشاره به اهدای لوازم کمک آموزشی به دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: به همین منظور چندین دستگاه تبلت تهیه و در اختیار این دانش آموزان قرار گرفته است.

ثناگو مطلق گفت: همچنین در حال تهیه تعداد دیگری تبلت برای در اختیارگذاشتن دانش آموزان نیازمند هستیم و این مساله تا پایان فصل مدارس ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به ادامه دار بودن کمک های مرکز نیکوکاری پیام به مددجویان تحت پوشش خاطر نشان کرد: در کنار چنین فعالیت هایی، اقداماتی از جمله رسیدگی به خانواده های نیازمند و یا تامین بخشی از نیازهایشان از جمله در بخش درمان در سرفصل برنامه هاي اين مركز قرار گرفته است.

کدخبر: 4181


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise