پنجشنبه، 09 بهمن 1399 - 17:34

معاون پرورشی و فرهنگی خبر داد؛

پخش نمازجمعه کرج به صورت آنلاین در شبکه شاد

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: با هماهنگی دفترنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج از این هفته مقدمات پخش خطبه های نمازجمعه به صورت آنلاین برای نخستین بار در شبکه شاد فراهم می شود.

کرج – امید بانوان؛ «فرشته فهمیده» از نماز جمعه به عنوان سنگر و محملی جهت آگاهی‌بخشی به مردم و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و افزود: نماز جمعه با حضور پرشور مردم در هرهفته برگزار می‌شود و این قدرت مردمی که در نماز جمعه متجّلی است، همواره مورد توجه دوست و دشمن انقلاب قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه نماز جمعه قرارگاه ایمان، بصیرت و اخلاق است، یا آورشد: گام برداشتن برای گسترش مخاطبان این قرارگاه در واقع خدمت به دین، تقوا وآگاهی به مردم است.

فهمیده تصریح کرد: نمازجمعه دژ محکم و سنگر اسلامی است که وحدت آفرین و دشمن شکن است.

وی اضافه کرد: نماز جمعه نماد هدایت، قرارگاه وحدت، امید و پایگاه فرهنگی جامعه است و به همین دلیل اجرای این برنامه مهم به صورت پخش هفتگی درشبکه شاد برای آشنایی دانش آموزان با پیام ها و بهره‌مندی آنان، والدین و فرهنگیان از خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه در دستورک اری قرار گرفت.

وی اظهارداشت: تنویر افکار عمومی درباره مسایل اعتقادی و اخلاقی و تقویت انسجام، وحدت و همدلی جامعه اسلامی ازجمله برکت های اقامه نماز جمعه است.

وی تاکید کرد: نماز جمعه نقش تعیین کننده و اثرگذاری در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی دارد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4192


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise