یکشنبه، 12 بهمن 1399 - 17:01

بزنی بیرانوند:

برخورد با تخلیه کنندگان زباله و نخاله‌های ساختمانی در اطراف کرج

رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تخلیه کردن نخاله‌های ساختمانی از رفتارهای آزار دهنده‌ای است که هم چهره شهر را زشت و هم مشکلات بهداشتی ایجاد می کند. شهرداری با تخلیه کنندگان زباله و نخاله ساختمانی در جاده‌ها و ورودی شهر برخورد کند.

کرج - امید بانوان؛ «فریده بزنی بیرانوند» با بیان اینکه یکی از مهمترین معضلات زیست محیطی شهر‌ها تخلیه نخاله‌های ساختمانی در محل‌های غیرمجاز و نزدیک محل سکونت شهروندان است، اظهارداشت: با هدف رعایت حقوق شهروندان و نظم سیمای شهری مکان‌هایی جهت تخلیه و جمع آوری نخاله‌های ساختمانی درحریم شهر در نظر گرفته شده است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: رانندگان وسیله نقلیه حمل نخاله مکلف هستند صرفا در مکان‌های تعیین شده نخاله‌های ساختمانی را تخلیه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلیه نخاله در مکان‌های غیر از مکان‌های تعیین شده با رانندگان برخورد قانونی طبق مقرراتصورت خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای اسلامی شهر کرج افزود: داشتن شهری سالم و ایمن با رعایت پروتکل‌های زیست محیطی همکاری مستمر و دلسوزانه شهروندان را می‌طلبد و امید است شهروندان همکاری‌های لازم را به منظور حفظ سیمای شهری به عمل آورند.

بزنی بیرانوند بیان کرد: دپوی زباله‌های ساختمانی، باری روی دوش طبیعت است و آلودگی‌های محیطی در پی دارد، از این رو بازیافت آن‌ سبب می‌شود که مشکلات این چنینی از بین رود.

عضو شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه کامیون‌های مخصوص حمل نخاله‌های ساختمانی باید ساماندهی شوند، گفت: حفظ و صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی همت همگانی را می‌طلبد و دستگاه‌های اجرایی نیز باید همکاری لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

کدخبر: 4225


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise