دوشنبه، 13 بهمن 1399 - 16:08

در دیدار مدیر کل کانون با رییس شورای شهر کرج مطرح شد؛

ضرورت مساعدت شورای شهر کرج از فعالیت‌های فرهنگی کانون

مدیر کل کانون استان البرز در دیدار با «اکبر سلیم نژاد» رییس شورای اسلامی شهر کرج ضمن معرفی ظرفیت‌ها و توان کانون البرز خواستار حمایت شورای شهر از فعالیت‌های فرهنگی کانون شد.

کرج - امید بانوان؛ «قاسم سلیمانی»، در این دیدار ضمن معرفی کانون پررش فکری کودکان و نوجوانان به فعالیت‌های انجام شده در استان البرز به ویژه در یک سال اخیر اشاره کرد.

وی با بیان گزارش مختصری از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی و تغییر شرایط فعالیت‌های کانون با توجه به شیوع بیماری کرونا و تلاش این مجموعه در جهت جذب و پایدارسازی اعضا در قالب انجمن‌ها و کارگاه‌های عمومی و تخصصی مجازی و نحوه فعالیت کانون زبان ایران در خصوص توجه ویژه کانون به تمام مخاطبان به خصوص کودکان و نوجوانان مناطق حاشیه‌ نشین شهری و روستایی سخن گفت.

وی در ادامه ضمن بیان شرایط و امکانات تمامی مراکز استان درخواست‌ها و پیشنهادات خود را در زمینه استفاده از حمایت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج مطرح ساخت.

ضرورت تجهیز سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان تازه تاسیس کانون در گلشهر در این دیدار مطرح شده و صحبت در خصوص راه‌اندازی کتابخانه‌های سیار شهری و روستایی به منظور محقق ساختن شعار عدالت آموزشی، تجهیز رصدخانه و آسمان‌نمای کانون در مرکز مجتمع از جمله مواردی خواهد بود که برای زمان بازدید رییس شورای شهر از فعالیت ها مد نظر قرار خواهد گرفت.

اکبر سلیم‌نژاد رییس شورای اسلامی شهر نیز با اشاره به اهمیت کار فرهنگی از آمادگی شورای اسلامی شهر کرج برای بازدید از مراکز کانون و آشنایی با پتانسیل‌های آن خبر داده و افزود: شرایط لازم برای حضور در مراکز کانون و بررسی‌های اولیه در جهت انجام مساعدت‌های لازم بررسی خواهد شد.

این دیدار روز شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ در شورای اسلامی شهر کرج انجام شد.

کدخبر: 4244


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise