چهارشنبه، 15 بهمن 1399 - 01:25

تجلیل از بانوان کار آفرین شهرستان ساوجبلاغ در بخش کشاورزی

بانوان کار آفرین شهرستان ساوجبلاغ در بخش کشاورزی با حضور «مهدی مهرور» فرماندار ساوجبلاغ، «فرزانه معدنکن» معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری و «ایرج  الماسی» مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان تجلیل شدند.

کرج – امید بانوان؛ فرماندار شهرستان ساوجبلاغ  در مراسم تجلیل از بانوان کار آفرین گفت: یکی از برنامه‌های راهبردی فرمانداری القای فرهنگ خود باوری میان زنان کارآفرین و نوآور است.

وی با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) که به عنوان روز زن نامگذاری شده گفت : حضرت فاطمه (س) به عنوان متعالی ترین الگو برای زنان جهان ، اسوه کاملی در همه دوره های حیات بشری است.

مهرور با اشاره به اینکه زنان کارآفرین علاوه بر اشتغالزایی برای خود و اقتصاد خانواده، زمینه اشتغال سایرین را نیز فراهم می‌کنند، تصریح کرد: اعتماد به نفس بانوان کارآفرین مهمترین عامل موفقیت‌های آنها با وجود محدودیت‌ها است و جمعیتی که سهم مشارکت اقتصادی بانوان و جامعه را ارتقا می‌دهند.

نماینده عالی دولت با اشاره به نقش زنان در تاریخ انقلاب اسلامی در زمینه پیشرفت و توسعه گفت: زنان کار آفرین می‌توانند  با اتکاء به دانش و مهارت و برنامه‌ریزی خود، چرخ اقتصاد جامعه را به گردش در بیاورند.

 

وی همچنین با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی و تجربه سایر فعالان در حوزه کشاورزی برای معرفی و عرضه محصولات تولید شده توسط بانوان خاطرنشان کرد: باید با برندسازی محصولات در بازارهای منطقه‌ای نیز جایگاه مناسب را داشته باشیم .

در پایان فرماندار ساوجبلاغ با اهدا لوح تقدیر از خانم‌ها«سپیده عیوضی» پروار بند گوساله، «زهرا سلطانی» تولید کننده ماهی‌های زینتی، «فاطمه مدیر زارع» تولید کننده گیاهان زینتی  نهال، «صنوبر باقری» زن عشایری، «ریحانه طائب نیا» تولید کننده میوه گرمسیری پاپایا، «سیده باجیه حسینی» مدیر عامل صندوق اعتباری خرد زنان روستایی شلمزار، «سمانه معدنی پور» زن تسهیل گر روستایی، «هلیا حسینی» مدیر عامل صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی هیو و «مژگان رفیعی» زن تسهیل گر روستایی تجلیل کرد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4266


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise