یکشنبه، 19 بهمن 1399 - 21:06

مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي پيام:

پيشرفت كشور مرهون توانمندی بانوان است

مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللی پيام گفت: پيشرفت و توسعه هر چه بيشتر امروز كشور مرهون توانمندی بانوان و استفاده از ظرفيت آنها در تمام عرصه های اقتصادی، اجتماعی، سياسی و فرهنگی است.

کرج – امید بانوان؛ «نادر ثناگو مطلق» در مراسم تقدير از بانوان كه به مناسبت فرارسيدن ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن برگزار شد، افزود: بانوان به عنوان بازوهای توانمند كشور امروز با فعال بودن در بخش های مختلف دوشادوش مردان توانسته اند كه به موفقيت های بزرگی دست يابند كه منجر به توسعه كشورمان می‌شود

وی اضافه كرد: در واقع با شناسايی ظرفيت و توانمندی های بانوان امروز به عنوان يك نيروی فعال سازنده به آنها نگريسته می شود.

ثناگو مطلق در ادامه با اشاره به نقش ارزنده و تاثير گذار بانوان در منطقه ويژه اقتصادی پيام خاطر نشان كرد: بانوان فعال در اين منطقه به خصوص طی سال های اخير توانسته اند در پيشبرد اهداف پيام نقش موثری داشته باشند كه قابل ستايش است.

وی در ادامه به حضور شركت های فعال در منطقه اشاره كرد و افزود: بخش زيادی از فرصت های شغلي ايجاد شده توسط اين شركت ها مربوط به بانوان بوده كه توانسته اند عامل موثری در جهت ايجاد رونق توليد در منطقه باشند.

کدخبر: 4305


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise