دوشنبه، 20 بهمن 1399 - 20:35

50 فقره سرقت داخل خودرو، در پرونده سارقان

با تلاش کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی استان، سارقان داخل خودرو دستگیر و به 50 فقره سرقت در مناطق مختلف کرج اعتراف کردند.

کرج - امیدبانوان ؛ سرهنگ «محمد نادربیگی» اظهار داشت: در پی دریافت چندین فقره پرونده سرقت داخل خودرو، پايگاه دوم پليس آگاهی استان بررسی موضوع را در دستور کار کارآگاهان قرار داد.

وی افزود: با بررسی و تحقيقات صورت گرفته محرز شد که این سرقت‌ها توسط 2 سارق مرد و زن با يک دستگاه خودروی پيکان انجام شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در ادامه با اقدامات پلیسی و استعلام از شماره پلاک خودرو، محل اختفاء متهمان در منطقه «حصارک بالا» شناسایی و با تعقیب و مراقبت‌های انجام شده، متهمان طی یک عملیات غافلگیرانه در اطراف مخفیگاهشان دستگير و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: متهمان در تحقیقات کارآگاهان به 50 فقره سرقت داخل خودرو در مناطق مختلف کرج اعتراف و اعلام کردند که اموال را به یک مالخر با قیمتی بسیار کمتر از قیمت واقعی آنها فروخته‌اند.

سرهنگ نادربیگی گفت: بلافاصله دستگیری مالخردر دستور کار قرار گرفت و نامبرده در منطقه همایون ویلا دستگیر و از مخفیگاه وی تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه تا کنون 35 نفر از مال باختگان شناسایی شده‌اند و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد خاطرنشان کرد: پرونده به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارسال و از آن جا با صدور قرار وثيقه قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

کدخبر: 4331


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise