سه‌شنبه، 21 بهمن 1399 - 14:38

وزیر جهاد کشاورزی نوید داد؛

پیگیری رفع موانع تولید در البرز از دولت

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری‌های استانی توسط استانداری البرز در خصوص رفع موانع تولید، گفت: رئیس جمهور نیز برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام دارد، امیدواریم با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

کرج – امید بانوان؛ «کاظم خاوازی» صبح سه‌شنبه در سفر خود به استان البرز که همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد، در حاشیه بهره‌برداری از پروژه‌های شهرستان ساوجبلاغ، گفت: پروژه توسعه کارخانه زر ماکارون یکی از برترین‌های منطقه است که در حوزه پالاشگاهی غلات به ثمر رسیده است.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اجرای پروژه به خوبی طراحی و تأمین شده است، ادامه داد: تیم مهندسی مستقر در این پالایشگاه متشکل از جوانان بومی و نخبه کشور هستند.

خاوازی با بیان اینکه یکی از نکات مهم این پروژه ظرفیت عظیمی است که در نگهداری از غلات در این پالایشگاه وجود دارد، افزود: می‌توان حدود 600 هزار تن غلات در این پالایشگاه نگهداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه فاز سوم این طرح در حال اجرا است و بازرسی به صورت مداوم انجام می‌شود، یادآور شد: طی دسترسی بسیار خوبی در این طرح به صنعت ریلی کشور وجود دارد، در این میان مشکلاتی نیز برای سرمایه گذار بخش خصوصی اجرای طرح ایجاد شده است که در دولت پیگیری برای رفع این مشکلات را به عهده خواهم گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری‌های استانی توسط استانداری البرز در خصوص رفع موانع تولید، اظهار کرد: رئیس جمهور نیز برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام دارد، امیدواریم با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

خاوازی با اشاره به ایجاد شغل متعدد در حاشیه رفع موانع طرح‌های بخش خصوصی، یادآور شد: با اجرای این پروژه شاهد به کارگیری آخرین تکنولوژی دنیا خواهیم بود.

انتهای پیام/

کدخبر: 4343


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise