سه‌شنبه، 21 بهمن 1399 - 14:56

شهبازی:

ابر پروژه‌های معطل مانده البرز به ایستگاه پایانی می‌رسند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: توفیقات البرز با حذف حواشی مخرب و در سایه ایجاد بسترهای همدلی واتحاد، حاصل شد.

کرج - امید بانوان؛ «عزیزاله شهبازی» در مراسم افتتاح طرح گازرسانی به روستای سرهه در ساوجبلاغ که روز سه‌شنبه انجام شد، ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب اسلامی که در این شرایط، با زعامت خود ایران اسلامی را به جزیره امن و ثبات منطقه تبدیل کرده است و قدردانی از میزبانی مردم روستای برغان و سرهه، ادامه داد: برخلاف تحریم‌های ظالمانه و شیوع کرونا، اقدامات و برنامه‌های بسیار خوبی در کشور و به تبع آن استان البرز در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی و... رقم خورده است.

شهبازی گفت: بویژه در چند سال اخیر شاهد انواع مختلف تحریم‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی علیه مردم ایران اسلامی بودیم ولی ملت ایران با استقامت و پشتیبانی خود تمامی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند و طی چهل و دو سال دست از حمایت برنداشتند.

وی افزود: اکنون سربلند و پیروز هستیم چراکه در دولت ترامپ روزشمار فروپاشی انقلاب اسلامی را مطرح کرده بودند ولی اتحاد و انسجام بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران تقویت شد و این اهداف به ثمر نرسید.

استاندار البرز اضافه کرد: اکنون همزمان با دهه فجر سال 99 شاهد هستیم که تعداد طرح‌ها و پروژه‌ها بیش از 30 درصد و اعتبارات آن بیش از 35 درصد افزایش یافته است.

وی گفت: اعتباری که برای این پروژه‌ها صرف شد به بیش از 2 هزار و 400 میلیارد تومان رسید که حدود 2 هزار میلیارد تومان آن توسط بخش خصوصی صورت گرفته است.

شهبازی با قدردانی از فعالیت بخش خصوصی افزود: پویایی بخش خصوصی در استان البرز منجر به رشد 112 درصدی صادرات استان نسبت به سال قبل بود که این امر در شرایط کنونی توفیقی بزرگ است و قرار است که صادرات البرز تا پایان سال به یک میلیارد دلار برسد.

وی گفت: چند پروژه عمرانی بزرگ در استان که سال‌ها معطل مانده بود با پیگیری‌های ویژه به ثمر رسیدند و آرزوی دیرینه مردم در این راستا محقق شد و این توفیقات با حذف حواشی مخرب و در سایه ایجاد بسترهای همدلی واتحاد، حاصل شد.

استاندار البرز افزود: البرز در گازرسانی به روستاهای صعب‌العبور نیز بسیار خوب عمل کرده و انتظار می‌رود با این روند تا پایان سال 1400 تمامی روستاهای البرز از نعمت گاز برخوردار شوند.

وی گفت: با اقدامات صورت گرفته البرز توانست بسترهای مهاجرت معکوس روستاییان را فراهم کند.

شهبازی با قدردانی از همراهی های نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی در مسیر رشد و آبادانی استان، افزود: این هم افزایی‌ها و اتحاد بین مسئولان استان، سرعت توسعه البرز را بیشتر کرده و با تلاش های بی وقفه برای آبادانی این استان اقدام می کنیم.

کدخبر: 4345


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise