پنجشنبه، 23 بهمن 1399 - 13:54

بهره‌برداری از پروژه بهسازی و مسقف‌سازی زمین چمن مصنوعی شهیدان محمدخانی

در مراسمی با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان البرز پروژه بهسازی و مسقف‌سازی زمین چمن مصنوعی شهیدان محمدخانی به بهره‌برداری رسید.

کرج - امیدبانوان؛ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور «سالار قاسمی» مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز، دلاوریان مدیرکل نوسازی مدارس، اسپرورین رییس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان و معاون تربیت بدنی اداره کل، پروژه بهسازی و مسقف‌سازی زمین چمن مصنوعی شهیدان محمدخانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومانی در ناحیه ۴ آموزش و پرورش کرج به بهره برداری رسید.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان ۴۰۰ میلیون تومان از این مبلغ توسط خیر نیکوکار آقای «بختیار محمد خانی» و مابقی از اعتبارات این اداره کل استان تامین شده است.

قاسمی در جریان این مراسم گفت: به اذعان مسئولان تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش این سازه ی مسقف به لحاظ استانداردهای فنی و ایمنی، و اعتبار صرف شده در آموزش و پرورش کشور بی نظیر است.

وی همچنین بیان داشت: هرچند سرانه ورزشی سالانه استان البرز دو برابر شده است اما هنوز هم آخرین استان در کل کشور است.

«فرشید علیزاده» معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان نیز حاشیه این مراسم گفت: این گونه پروژه‌ها (ورزشگاه های مسقف) به دانش‌آموزان امکان بهره‌برداری از زمین‌های ورزشی را در طول سال می‌دهد.

علیزاده خاطرنشان کرد: در استان البرز به دلیل آلودگی هوا و آب و هوای موجود، شاهد مشکلاتی هستیم.برای مثال در هنگام زمستان آلودگی هوا، بارش برف و در تابستان هم گرما دانش آموزان و ورزشکاران را آزار می‌دهد.

وی افزود: بخشی از این فضای ورزشی مختص به بانوان است و آن‌ها می‌توانند با وجود مسقف شدن زمین چمن بدون محدودیت ورزش کنند.

انتهای پیام/

کدخبر: 4355


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise