پنجشنبه، 23 بهمن 1399 - 16:48

به همت واحد ادبی کانون استان‌های البرز و هرمزگان برگزار شد؛

مسابقه شعرخوانی«زنگ شعر انقلاب» به صورت مجازی برگزارشد

اعضای نوجوان و ارشد واحد ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان‌های البرز و هرمزگان با حضور در مسابقه شعرخوانی«زنگ شعر انقلاب»شعرهایی با این مضمون را شعرخوانی کردند .

البرز - امیدبانوان؛ این برنامه از برنامه‌های ویژه‌ی پیش بینی شده کارگروه کودک ونوجوان گرامی داشت ستاد دهه فجر استان البرز بود که  هم‌زمان با آغاز چهل و سومین طلوع فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با مشارکت واحد ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان‌های البرز و هرمزگان برگزار شد و اعضای نوجوان و ارشد  این دو استان اشعاری از سلمان‌هراتی، غلامرضا بکتاش، شکوه قاسم‌نیا،حافظ شیرازی و ... را شعرخوانی کردند.

بیتا بهزادی، متین کرم پور، هستی جعفرپور، نیلوفرخزر، محدثه زارعی، فاطمه زاهدانی، یاس پور ارژنگی، امین صمدی، عالمه احمدی نژاد، رویا محمدی و مائده ذاکری از استان هرمزگان در این برنامه شعرخوانی کردند و از استان البرز نیز سوگل باقری، هانیه سادات حسینی، سارا مالمیر، حدیثه مشابخی، آیلین ماسوری، فاطمه مرادی، محیا جنتی  و  محیا میلانی نژاد نیز از استان البرز در این شعرخوانی حضور داشتند.

مریم کوچکی و فاطمه غلام‌زاده کارشناسان واحد آفرینش‌های ادبی کانون در استان‌های البرز و هرمزگان و مجید انصاری نسب مربی ادبی کانون هرمزگان در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از این همکاری مشترک و  تشکر از حضور اعضای نوجوان  سطح کیفی برنامه را خوب ارزیابی کرده و از حضور پر شور نوجوانان تشکر کردند.

گفتنی است ابوالقاسم سلیمانی و پروین پشتکوهی، مدیران کل کانون پرورش فکری استان‌های البرز و هرمزگان و جمعی از کارشناسان، مربیان و اعضای مراکز کانون و دیگر علاقه‌مندان  نیز  در این برنامه مجازی که صبح  روز پنج‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ برگزار شد، حضور داشتند.

کدخبر: 4363


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise