یکشنبه، 26 بهمن 1399 - 21:31

رحیم خستو:

ضرورت رسیدگی فوری به ساختمان های آسیب دیده همجوار حادثه انفجار گاز

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: ضروریست رسیدگی فوری به ساختمان های آسیب دیده همجوار حادثه انفجار گاز محله حیدرآباد بدون اینکه مسئولیت با چه نهاد و ارگانی است اقدام شود.

کرج - امیدبانوان؛ «رحیم خستو» در نطق پیش از دستور دویست و سی و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر ضمن عرض تسلیت جهت درگذشت مهندس «ابراهیم بهرام زاده» و دخترشان بابت حادثه انفجار ناشی از نشت گاز اظهار داشت: از سازمان آتش نشانی ، فرمانداری و هیئت امناء مسجد محله حیدرآباد بابت کمک و امداد رسانی به حادثه دیدگان انفجار ناشی از نشت گاز تقدیر و تشکر میکنم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه تعداد 10 منزل مسکونی آسیب جدی دیده و هر آن احتمال تخریب و ریزش آنها وجود دارد در این راستا وظیفه همه نهادها و دستگاه های است تا نسبت به بازسازی و ترمیم منازل اقدام جدی انجام دهند.

خستو تاکید کرد: ضروریست رسیدگی فوری به ساختمان های آسیب دیده همجوار بدون اینکه مسئولیت با کیست که جان شهروندان درخطر است، اقدام شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش ضمن تقدیر از نوجوان 13 ساله که اقدام به برپایی نمایشگاه تمبر کرده است، افزود: «امیر مهدی قمری» که از فرزندان پرسنل شهرداری کرج است اقدام به برپایی نمایشگاه تمبر با نمایش از شش هزار قطعه تمبر نموده است که لازم دانستم جهت اقدام ارزشمند وی برای جمع آوری مجموعه تمبر ایران از این نوجوان در صحن شورای شهر تقدیر کنم.

وی یادآور شد: نخستین نمایشگاه تابلو تمبر ایران به میزبانی خانه هنرمندان کرج و به همت این نوجوان خوش ذوق در خانه هنرمندان کرج برپا شده است.

کدخبر: 4407


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise